Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Herní sekce

Herní sekce

žádný

komentář

V DLC pro This War of Mine budeme hledat vlastní dceru

datum: 14.11.2017 20:00:46 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Válečná survival hra This War of Mine od vývojářů z 11 bit studios nám hrůzy války ukázala už v roce 2014. Tehdy přesvědčivě dokázala, že hutná atmosféra strachu a zoufalství jde vytvořit i ve 2D hře se zcela jednoduchou grafikou. V ruinách města zasaženého válkou jsme se starali o svou skupinku přeživších, kteří potřebovali teplo, jídlo, léky a bezpečí. Na výpravách po okolí jsme mohli hledat zásoby, ale i okrádat slabší, to už záleželo na naší nátuře. 

 

V každém případě šlo o velmi povedenou hru. Další rozšíření tak můžeme jedině vítat. Balíček rozšíření This War of Mine: Stories do hry postupně přinese tři nová DLC a první z nich vyšlo právě dnes. Rozšíření Father's Promise je vytvořeno na základě jednoho z děl polského spisovatele Łukasza Orbitowského. DLC sleduje osudy otce, který se snaží uchránit svou dceru před hrůzami války. Zároveň se pokouší dostat se ven z obleženého města, které zmítá občanská válka. DLC do hry přineslo 4 zcela nové lokace, 5 upravených původních lokací a nové herní mechaniky, například dialogy.

 

Rozšíření i základní hra je dostupné pro Windows, Mac a Linux. Pokud This War of Mine nevlastníte, ale hra vás zaujala, máte ideální příležitost. Na Steamu ji totiž dočasně zakoupíte s 80% slevou za necelá 4 eura.

 

 

 

žádný

komentář

V Total War Saga: Thrones of Britannia budeme válčit o britský trůn

datum: 14.11.2017 18:00:42 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Total War Saga je nová série historických her od studia Creative Assembly, která se bude zaměřovat na zajímavé historické etapy v menším měřítku. První hrou série bude Thrones of Britannia, ve které se podíváme na britské ostrovy raného středověku. Britské ostrovy jsou rozděleny mezi krále anglického, waleského, irského a skotského. Vikingové sice utrpěli krutou porážku v bitvě u Ethandunu, ale jejich osady jsou roztroušeny po celých ostrovech a stále představují sílu, se kterou je třeba počítat. A tak přicházíme na řadu my hráči, abychom rozhodli, kdo sjednotí britské ostrovy v jednu velmoc. Hru začneme už v roce 878 a ačkoliv není žádné konečné datum, obsah pro hru je vytvořený až do roku 1066. Dost možná se tedy dočkáme i normansé invaze Viléma Dobyvatele do Anglie, která proběhla právě v tomto roce. Že by velké finále celé hry?

 

Ačkoliv se Thrones of Britannia zaměřuje na poměrně omezenou oblast, půjde o samostatnou hru, nikoliv DLC k některému z předešlých dílů (jako např. Kingdoms pro Medieval II). I když by se na první pohled mohlo zdát, že půjde o menší hru, vývojáři slibují herní dobu na desítky až stovky hodin, jak jsme zvyklí z větších her ze série Total War. Rovněž se můžeme těšit i na nové herní mechaniky, nové hratelné frakce či vysoce detailní strategickou mapu. Hratelných frakcí bude 10, včetně Anglosasů, Vikingů a keltských kmenů. Brzy se prý dočkáme ohlášení dalších frakcí i gameplaye přímo ze hry. 

 

Hra vyjde pro Windows během roku 2018. Cena je prozatím neznámá.  

 

 

 

 

žádný

komentář

Vývojáři snížili cenu hrdinů SW: Battlefront II o 75%

datum: 14.11.2017 17:22:45 | autor: .Steve. | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

EA začala řešit drtivou kritiku hráčů. Jak jsme vás informovali již včera, herní scéna nelibě nese fakt, že po koupi titulu Star Wars: Battlefront II je hráč vysoce znevýhodněn oproti lidem, jež do hry vrazí další reálné peníze.

Zde najdete podrobnější popis toho, kolik hodin vlastně trvá získat některého z hrdinů. Není se tedy co divit, že se nyní společnost EA rozhodla snížit cenu hrdinů rovnou o 75 % a to trvale. Například Luke Skywalker nebo jeho otčín Darth Vade tak dostali novou cenovku 15 000 (oproti původním 60 000). Zbylí hrdinové vyjdou na 5 až 10 tisíc.

Pro zpestření přikládáme dva gameplaye ze hry. Dojmy ze hry pak najdete zde.

 

 

2

komentáře

EA řeší další kontroverzi okolo Star Wars Battlefront II. Neúspěšně

datum: 13.11.2017 21:00:00 | autor: jamar28 | komentáře: 2 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Okolo chystané hry Star Wars Battlefront II od DICE není chvíli klid. Kontroverze okolo systému lootboxů, které tvůrci přislíbili napravit, se sotva uklidnily a na vydavatele EA už se valí další vlna kritiky. Tentokrát se zloba hráčů zaměřila na systém odemykání hrdinů v multiplayeru. Uživatel Redditu The Hotter Potato si totiž dal tu práci a spočítal, že odemčení hrdinů jako je Darth Vader či Luke Skywalker nám zabere 40 hodin hraní. Odemčení všech hrdinů, ať už jde o princeznu Leiu, Palpatina nebo Žvejkala, pak dokonce jde až ke 200 stovkám hodin (výpočet si můžete prohlédnout zde). 

 

To by se možná dalo tolerovat u free-2-play titulu, ale u hry za 60 euro je to přece jen trochu moc. Hráči vesměs očekávali, že ikonické hrdiny a antihrdiny série odemknou ve výrazně kratší době. Kritici zatím vidí nehezkou snahu otrávit hráče dlouho trvajícím grindem a donutit je tak k nakupování herní měny za skutečné peníze. 

Společnost EA se hájí tím, že chce hráčům poskytnout "dobrý pocit z pýchy a úspěchu" a že zmíněné výpočty jsou nesprávné. The Hotter Potato do svých výpočtů údajně nezahrnul různé denní výzvy a bonusy k získávaní bodů. Tímto krátkým postem EA ovšem zřejmě málokoho přesvědčila, protože za necelých 24 hodin už stihl nasbírat více než 350 000 záporných hlasů, což je nejhorší skóre v historii redditu vůbec. 

 

Star Wars Battlefront II vychází 17. listopadu na PS4, Xbox One a Windows.

Naše dojmy z hraní bety si můžete přečíst zde.

 

žádný

komentář

Začala invaze domácích mazlíčků do The Sims 4

datum: 13.11.2017 20:50:00 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

O hru The Sims 4 z roku 2014 se její vývojáři z Maxis a The Sims Studio stále náležitě starají. Posledním rozšířením, které nám zase trochu osladí virtuální život, je DLC Cats & Dogs, jež se věnuje jak jinak než domácím zvířatkům. 

 

To do hry přinese možnost vytvořit si vlastního domácího mazlíčka s unikátní osobností. Samozřejmostí je možnost učit jej všemožným kouskům. K dispozici budou na desítky různých ras (jejich kompletní seznam najdete zde). Společně se zvířaty se ve hře objeví i k nim příslušné předměty, především různé oblečky. Nově bude dostupná i možnost otevřít si vlastní veterinární kliniku a řešit neduhy zvířat ostatních Simíků. DLC je dostupné pro PC a Mac a stojí 39,99 euro.

 

 

 

žádný

komentář

Známe data vydání DLC pro Wolfenstein II

datum: 13.11.2017 20:30:34 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Akční střílečka Wolfenstein II: The New Colossus (recenze + gameplay zde) obdrží sérii více než zajímavých DLC. To je samozřejmě známá informace, ale dosud jsme nevěděli, kdy přesně máme příslušná rozšíření vlastně očekávat.  V rámci rozšíření The Freedom Chronicles postupně vyjdou dohomady tři nová příběhová rozšíření, ve kterých si dáme pauzu od B. J. Blaskowitze a vcítíme se do kůže jiných hrdinů. Těm se nelíbí, že nacisté vyhráli třetí světovou válku a hodlají s tím něco udělat.

 

14. prosince vyjde DLC The Adventures of Gunslinger Joe, kde si zahrajeme za naštvaného bývalého fotbalistu, který bude nacistické hordy kosit především v ruinách Chicaga. 

 

30. ledna se pak vcítíme do role bývalé agentky OSS v DLC The Diaries of Agent Silent Death. Co by elitní vražedkyně Jessica Valiant infiltrujeme bunkr třetí říše v Kalifornii a odhalíme tajemství tajné nacistické operace San Andreas.

 

DLC The Amazing Deeds of Captain Wilkins vyjde v průběhu března (přesné datum dosud neznáme). V kůži proslulého hrdiny americké armády, kapitána Geralda Wilkinse, se na Aljašce pokusíme překazit nacistickou tajnou operaci Black Sun.

 

žádný

komentář

Strategie Railway Empire vyjde v lednu, nový trailer zde

datum: 12.11.2017 20:30:54 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Strategií s vlaky není nikdy dost a jejich řady tak už 26. ledna příštího roku obohatí titul Railway Empire od Gaming Minds Studios. Přesně datum vydaní prozatím nebylo známo a věděli jsme jen to, že to bude v prvním čtvrtletí 2018. S přesným datem vydání jsme se dočkali i dosud neviděného traileru, ve kterém se objevují i záběry přímo ze hry.

 

Naším úkolem samozřejmě bude stavba železnicí, nákup vlaků, budování průmyslu či turistických atrakcí. Vývojáři slibují na 40 vlaků vymodelovaných do posledního detailu a přes 300 technologií. Ve hře prozkoumáme více než 100 let vývoje železnice v USA a kromě volné hry se můžeme těšit i na zajímavou kampaň, kde budeme soupeřit s konkurenčními společnostmi. Takový souboj ale nebude vždy úplně čistý, a tak provedeme špionáž nebo dokonce necháme přepadnout vlaky našich rivalů.

 

Railway Empire si můžete například na Steamu předobjednat už nyní, čímž získáte 15% slevu, unikátní skin pro vlak a především okamžitý přístup do uzavřené bety. Hra je dostupná na PC, PS4 a Xbox One.

 

 

 

žádný

komentář

Střílečka Warface obdrží revoluční mód Battle Royale

datum: 12.11.2017 19:37:26 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Od masivního úspěchu hry Playerunknown's Battlegrounds (gameplay zde) zařadila do svých her mód Battle Royale řada vývojářských studií. Nedávno to byla například společnost Epic Games se svou hrou Fortnite. Pro stejný krok se nyní rozhodli i vývojáři z Crytek a v příštím updatu pro svou hru Warface přidají do hry na omezený čas právě mód Battle Royale. V něm hraje se velké množství hráčů v podstatě hraje klasický deathmatch (tedy všichni proti všem), ale herní území se postupně zužuje. Vítězí ten, kdo přežije jako poslední. S módem do hry přijde i speciální rozlehlá pouštní mapa viz níže. Bohužel není známo, kdy update přesně vyjde, ale má to být co nevidět.

 

Toto rozhodnutí vypadá zajímavě zejména proto, že Warface byla dosud zaměřena spíše na kooperativní hru proti umělé inteligenci a na soupeření malých týmů proti sobě. Zdá se, že nepůjde o velké bitvy desítek hráčů a zřejmě i proto bude mód Battle Royale ve hře jen na omezený čas - vývojáři potřebují zpětnou vazbu a mód případně upraví.

 

Warface je taktická kooperativní střílečka, kterou si můžete vyzkoušet zdarma, protože funguje na modelu free-2-play. Zahrát si ji můžete na PC a Xbox 360. 

 

 

žádný

komentář

Vyšlo DLC The Hideaway pro oblíbený Little Nightmares. Demoverze nechybí

datum: 12.11.2017 19:30:01 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Svérázná hororová hra Little Nightmares (naše recenze zde) od nezávislých vývojářů z Tarsier Studios obdržela již druhé DLC v rámci rozšiřujícího balíčku Secrets of The Maw. The Hideaway nás opět vrátí na starou loď zvanou The Maw a do role Runaway Kid. Nový obsah do hry přinese několik nových komplexních hádanek a poodhalí i něco o původů Nomů, jelikož budeme moci prozkoumat jejich hnízdo. DLC vás přijde na 3,99 euro a k jeho hraní potřebujete vlastnit i základní hru. Dobrou zprávou je, že je teď možné vyzkoušet si i demoverzi Little Nightmares, bohužel však jen v případě, že vlastníte Playstation nebo Xbox. Demo si v tom případě můžete stáhnout na  Playstation Store nebo Xbox Live. Na Steamu demo zatím chybí.

 

 

žádný

komentář

Mód předělává prolog prvního Zaklínače do grafiky třetího

datum: 12.11.2017 19:20:36 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Erxv, jeden z uživatelů stránek nexusmods.com, vytvořil mód, jež předělává prolog prvního Zaklínače z roku 2007 do grafiky Zaklínače 3 z roku 2015. Mód si můžete zcela zdarma stáhnout zde. Výrazně jednodušší cestou však samozřejmě je podívat se na video níže, které v několika záběrech porovnává grafiku módu a originální hry od CD Projekt.  

 

Ačkoliv mód byl vydán teprve 11. listopadu, stáhlo si ho již přes 600 lidí. Není to však první mód pro Zaklínače, který uživatel s přezdívkou Erxv vytvořil. Dost možná se tak v budoucnu dočkáme zpracování dalších částí hry. A kdoví, pokud bude zájem stoupat, možná to CD Projekt donutí, aby zauvažoval o remaku, nebo alespoň o vytvoření nějakých jednoduchých modovacích nástrojů, aby fanouškům ulehčil práci.

 

žádný

komentář

Trailer - V Dead Dozen se hráči tajně obrátí proti svým

datum: 11.11.2017 21:00:12 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Studio Fntastic, jež stálo za vývojem hry The Wild Eight, vydalo první trailer na svou nejnovější chystanou hru Dead Dozen. Půjde o multiplayerový akční titul zasazený na opuštěnou sovětskou základnu, kdesi na území mrazivé Sibiře. Dead Dozen na první pohled vypadá jako další z řady onlinovek se zombíky, kterých je všude už nyní plno. Jenže kromě obligátního lootování a stavění barikád tu najdete i originální herní mechaniku. Pokud jako člověk zemřeme, proměníme se v ghúla a co je nejlepší - zbytek týmu nemusí mít o naší proměně ani tušení. Naši bývalí přátelé se tak mění na kořist, kterou musíme infiltrovat, nakazit a sežrat. 

 

Hra je zatím poměrně vzdálena svému vydání, ale pokud vás její koncept zaujal, můžete si zakoupit přístup do Alfa předběžného přístupu. Ten bude obsahovat spoustu slíbených herních mechanik, multiplayer, jednu mapu a ucházející grafiku, ale jak už to u předběžných přístupů bývá, nemůžete počítat se spolehlivým technickým stavem či vyladěnou hratelností. V předběžném přístupu se hra objeví 8. ledna roku 2018. Dostupná bude prozatím pouze na PC, o portu na konzole vývojáři uvažují pouze v případě úspěšných prodejů.

 

 

žádný

komentář

Overwatch chce natočit vlastní film. Call of Duty se už natáčí

datum: 11.11.2017 20:50:44 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Tom Kilpin, vedoucí divize spotřebních výrobků v Activision Blizzard, pro server mcvuk.com uvedl, že by jeho společnost velmi ráda natočila film ze světa Overwatch. K oficiálnímu ohlášení to má sice daleko, ale pro fanoušky to přeci jen znamená velkou naději. Vše navíc umocňuje fakt, že Overwatch už má dávno vcelku povedenou sérii krátkých filmečků, které sloužily k propagaci ještě před vydáním.

 

Společnost Activision Blizzard uvedla do kin například i filmovou verzi Warcraftu, která se však nestala zrovna hitem roku. Vzhledem k tomu, že filmy natočené podle her dopadají často katastrofálně, si ale vedla vcelku dobře. Už delší dobu je známo i to, že se v Activision Blizzard pracuje i na filmové verzi Call of Duty. Právě po jejím zpracování by měl na řadu přijít film Overwatch. Pro herní vývojáře a vydavatele představují filmy další cestu, jak mohou oslovit nové publikum. Jde o dva typy zábavního průmyslu, které se mohou báječně doplňovat, což můžeme vidět například i u série Star Wars Battlefront, která pružně reaguje na nejnovější díly filmových Hvězdných válek.

 

 

žádný

komentář

Přihlaste se do Hearthstone a dostanete legendární kartu

datum: 11.11.2017 19:57:40 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 80% (5 hlasů)

Blizzard se rozhodl odměnit věrné hráče své úspěšné karetní hry Hearthstone. Za pouhé přihlášení se do hry tak obdržíme legendární kartu Marin the Fox. Akce trvá minimálně do vydání v pořadí již sedmého rozšíření s názvem Kobolds & Catacombs, které hru obohatí o nový obsah již příští měsíc. Legendární karty jsou ve hře Hearthstone ty vůbec nejvzácnější. Kartu Marin the Fox nebude možné získat ani craftingem nebo disenchantingem.

 

 

žádný

komentář

Do Injustice 2 se řítí Želvy Ninja a další superhrdinové

datum: 11.11.2017 19:50:53 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

Akční bojovka ze světa superhrdinů Injustice 2 od NetherRealm Studios obdrží hned několik zajímavých hrdinů. Ve Fighter Pack 3 se tak objeví doktor Raymond Palmer, známější jako Atom, který se umí zmenšovat podobně jako třeba Antman. Dále narazíme na June Moon alias Enchantress, mocnou čarodějku, jež můžete znát například z filmu Sebevražedný oddíl. A to nejlepší na konec - do hry zavítá i čtveřice nejznámnějších milovníků pizzy na světě - Želvy Ninja. Pro tento gang plazů obývajících stoky New Yorku jde o velký návrat. Jako první se do hry podívá Atom 12. litopadu v rámci předběžného přístupu a další hrdinové budou brzy následovat. Zpozornět by měli i PC hráči, pro které je Injustice 2 zatím nedostupná - na PC však vyjde 14. listopadu.

 

žádný

komentář

Skateboardová hra Session vydala demoverzi

datum: 10.11.2017 19:40:22 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 96% (6 hlasů)

Skateboardový simulátor Session od studia Crea-ture se chystá již tento měsíc zahájit crowdfundingovou kampaň na Kickstarteru (konkrétně 21. listopadu). Aby vývojáři zvýšili o svou hru zájem a trochu rozčeřili vody herních médií, vydali už dnes hratelnou demoverzi. Ta je dostupné pouze pro PC hráče, ale pokud se podaří vybrat dostatek peněz, hra by měla být nakonec dostupná i pro konzole. Session nemá podle svých autorů být tak arkádová jako například známá série s Tony Hawkem. Vývojáři slibují otevřený svět a především realistickou fyziku. To vše s využitím Unreal Enginu 4. Demo si můžete stáhnout přímo zde.

 

 

žádný

komentář

Tvůrci Pokemon GO tvoří hru ze světa Harryho Pottera

datum: 10.11.2017 19:30:48 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Vývojářské studio Niantic spojilo síly s Warner Bros Interactive Entertainment a společně vytváří zajímavý herní počin Harry Potter: Wizards Unite. Podobně jako jejich nedávný hit Pokemon GO, i nová hra z kouzelnického světa bude založena na tzv. rozšířené realitě. Přes obrazovky svých telefonů tak uvidíme skutečný svět a přímo v něm další, kouzelnější, z pera spisovatelky J. K. Rowlingové. Kdo Pokemon Go hrál, ten si jistě umí představit, jak náplň takové hry asi bude vypadat. Budeme se toulat po sousedství a hledat v něm kouzelné artefakty nebo rovnou bojovat s nepřátelskými mágy. Při obědové pauze si pak odskočíme chytit nějaké magické stvoření nebo se budeme učit nová kouzla. Na zjištění, jestli se Harry Potter: Wizards Unite dočká stejně masivního úspěchu jako Pokemon GO, si ovšem budeme muset počkat minimálně do příštího roku. Tehdy by totiž hra měla vyjít, přesné datum ale zatím neznáme.

Hra by měla být dostupná pro iOS a Android.

 

 

žádný

komentář

Patch pro CoD: WW2 upravuje rovnováhu a opravuje hlavní chyby

datum: 10.11.2017 18:31:29 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 97% (7 hlasů)

Je to jen pár dní, co vyšla hra Call of Duty: World War 2 (naše recenze zde) od Sledgehammer Games a už tu máme první patch. Ten vylepšuje vyváženost hry, především oslabuje některé schopnosti a účinky zbraní. Například Espionage Basic Training vám už nezvýrazní nepřátele na dlouhých 10 vteřin, ale jen na 6. Pokud jste si oblíbili některou ze zbraní BAR, StG 44 nebo FG 42, připravte se, že už nebudou tak účinnné - jejich rozptyl byl zvýšen, takže trefit se bude zase o něco těžší. U automatických pistolí pak bylo sníženo poškození na velkou vzdálenost. Zbraně jako brokovnice Walther nebo lehký kulomet BREN byly naopak posíleny.

Opraveny byly také největší technické potíže. Především byla vylepšena celková stabilita, měly by zmizet problémy s nekonečným nahráváním a splitscreen by už měl fungovat tak, jak má. Patch je prozatím dostupný pouze pro hráče na konzolích Xbox One a PS4. Kompletní seznam změn a oprav si můžete přečíst zde.  

 

 

žádný

komentář

Vyšlo DLC New Mexico pro American Truck Simulator

datum: 9.11.2017 20:50:33 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 97% (7 hlasů)

Nové rozšíření pro American Truck Simulator od českých vývojářů z SCS Software právě dnes přineslo do hry rozsáhlou oblast Nového Mexika. To obsahuje některá velká města jako Albuquerque, Santa Fe a Roswell, ale sestává především z pouštní krajiny, doplněné místy o bujné lesy a hory. Kromě toho narazíme i na čerpací stanice, odpočívadla či dílny, kde můžete svůj vůz opravit. Do hry tím přibylo více než 4000 mil nových cest a množství přírodních i člověkem vytvořených pamětihodností. Hra je dostupná na Steamu za 11.99 euro. 

 

 

 

žádný

komentář

CD Projekt naznačuje návrat do světa Zaklínače

datum: 9.11.2017 20:40:57 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 94% (9 hlasů)

Ačkoliv vývojáři ze studia CD Projekt považují svou trilogii Zaklínač za uzavřenou, neznamená to, že se do zdejšího světa už nikdy nepodíváme. Společnost CD Projekt stále drží na Zaklínače práva a podle jejího ředitele Adama Kicińského by jim fanoušci neodpustili, kdyby tento svět definitivně opustili. Uvedl to v rozhovoru pro polské stránky Strefa Inwestorow. V budoucnu se tak nejspíš dočkáme další hry ze světa Geralta z Rivie, jen bez Geralta samotného (respektive bez něj jako hratelné postavy). Podobným způsobem se s uzavřením trilogie a následným pokračováním ze stejného universa vypořádala například společnost Bioware v Mass Effect Andromeda. Doufejme, že budoucí pokus CD Projekt bude úspěšnější.

 

Prozatím se ale vývojáři plně soustředí na vývoj Cyberpunk 2077, který má být dle jejich slov mnohem větší než třetí Zaklínač.

 

žádný

komentář

For Honor i Lawbreakers dočasně zdarma

datum: 9.11.2017 20:10:00 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 89% (7 hlasů)

Ani tento víkend nepřijdeme hned o několik her, které si budeme moci zahrát zdarma. Tentokrát je to bojová hra For Honor od společnosti Ubisoft a arénová online střílečka Lawbreakers od vývojářů z Boss Key Productions. Stahovat a hrát můžete už teď prostřednictvím Steamu. Akce v případě obou her končí v neděli 12. listopadu.

 

For Honor nabízí akční souboje mezi frakcemi rytířů, Vikingů a samurajů. V rámci víkendu zdarma se vám odemkne veškerý obsah včetně kampaně pro jednoho hráče i všech hrdinů v multiplayeru. Na hru je zároveň sleva 60 %.

Hra je dostupná na příslušné stránce Steamu.

 

V případě hry Lawbreakers jde o další pokus nalákat do hry větší počet hráčů. Ačkoliv si hra vysloužila slušná hodnocení (76 % na metacritic a 81 % na Steamu), potýká se s hrozivým nedostatkem aktivních hráčů, kterých je ve hře průměrně pouhých 40, což má navíc za následek dlouhé čekací doby. Během víkendu zdarma si Lawbreakers navíc můžete pořídit s 50% slevou. Hra je dostupná na stránce Steamu.

 

 

 

Toplist