Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Herní sekce

Herní sekce

žádný

komentář

Akční adventura Darksiders III se objevila v 11 minutách nových záběrů

datum: 15.7.2018 8:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Pokud se již nemůžete dočkat třetího dílu série rubaček sledující výpravy jezdců apokalypsy, zajisté oceníte, že se nám jeho tvůrci krátce po odhalení data vydání rozhodli nabídnout též celých jedenáct minut záběrů z hraní. O jejich vypuštění do světa se postaral server IGN. S ohledem na to, že hra opustí produkční fázi již v listopadu, vypuštěné záběry velice dobře indikují, jak bude výsledný produkt vypadat. Co na ně říkáte? Myslíte si, že se máme na co těšit? Pokud ano, do deníčku byste si měli zapsat datum 27. listopadu, kdy hra vyjde na PC, PS4 a XONE.

 

 

žádný

komentář

Odhalena kooperativní střílečka Remnant: From the Ashes

datum: 15.7.2018 8:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Vývojářské studio Gunfire Games sice v současnosti připravuje Darksiders III, jehož vydání se dočkáme teprve v listopadu tohoto roku, nijak mu to však nezabránilo v odhalení další novinky, která ponese název Remnant: From the Ashes. Těšit se v tomto případě můžeme na survival TPS, jehož primárním zaměřením bude hraní v kooperativním režimu, do nějž se společně budou moci pustit až čtyři hráči najednou. Kromě toho nás čeká dynamicky generovaný svět, jímž bude zajištěno, že hra bude mít vždy něco nového k nabídnutí. Hratelná verze titulu bude k dispozici již příští měsíc na Gamescomu a PAX West. Níže se můžete podívat na oznamovací trailer titulu. Remnant: From the Ashes vyjde v průběhu roku 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Far Cry 5 nás na Mars zavede s druhým DLC již příští týden

datum: 13.7.2018 9:56:30 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Jestliže jste si spolu s Far Cry 5 pořídili také jeho Season Pass, začněte se pomalu ale jistě připravovat na to, že se již příští týden budete moci vypravit na Mars vraždit mimozemskou havěť. DLC 'Lost on Mars' slibuje jedinečný zážitek, kterým tvůrci hodlají navázat na dobrodružství ve Vietnamu, na nějž jsme byli vypuštěni v prvním rozšíření. Nepřátelé tentokrát budou nabývat o mnoho méně lidských tvarů, což nám ale rozhodně vůbec nevadí. Šílenosti, s nimiž tvůrci série Far Cry v minulosti přišli, jsou totiž jasným důkazem toho, že lidský svět je pro ně zbytečně omezující. Stačí si vzpomenout třeba na halucinace vyvolávající Far Cry 3: Blood Dragon. Rozšíření Far Cry 5 'Lost on Mars' bude hráčům k dispozici již od 17. července na všech platformách, kde hra původně vyšla, zároveň. Třetí a poslední DLC 'Dead Living Zombies' by se následně mělo ukázat v průběhu srpna.

 

 

žádný

komentář

Platformovka Dead Cells v příštím měsíci konečně opustí Early Access

datum: 13.7.2018 9:28:49 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Služba Steam Early Access umožnila tvůrcům ze studia Motion Twin vypustit jejich připravovaný kousek Dead Cells ještě v době, kdy se nacházel v beta fázi. I přesto se hra setkala s nesmírně dobrou odezvou, takže se vývojáři začali snažit, aby projekt dokončili v co nejkratším čase. A nyní se zdá, že už každou chvílí dosáhnou svého cíle. Oznámeno totiž bylo datum vydání finální verze titulu. A kdy se jí tedy dočkáme? Pokud se už nic nestihne pokazit, stane se tak již 7. srpna, tedy za pouhý měsíc. Kromě PC hra dorazí také na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

 

žádný

komentář

Warframe s novým rozšíření Fortuna nabídne více z otevřeného světa

datum: 12.7.2018 15:32:50 | autor: jsemchleba | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Fast paced online RPG Warframe nabídne hráčům nové rozšíření. Fortuna byla odhalena na TennoConu 2018 - konferenci dedikované přímo světu Warframe. Po dlouhé době, co hráči prováděli bleskurychlé manévry na spíše koridorových mapách v nepřátelskch základnách a vesmírných lodích, přišel již poslední velký update (Playins of Eidolon) s otevřeným světem. Vývojáří ze studia Digital Extremes hru neustále posouvájí dále a s rozšířením Fortuna se můžeme těšit na podobné prvky jako v Plains of Eidolon. Čekat tedy můžeme otevřený svět, rozšířený crafting systém a například také sestavování vlastních, v tomto případě sekundárních, zbraní či zachraňování ohrožených životních druhů. Nový svět bude zasazen na planetu Venuši a hlavními soky budou v tomto případě bio-robotičtí brouci. Můžná to na první pohled může působit až fantaskně, ale nezapomínejme, že Warframe je jedinečný právě spojováním různých konceptů a tvorbou jedinečného obsahu. 

 

 

žádný

komentář

Surreálný Slam Land se objevil v novém traileru

datum: 12.7.2018 11:16:53 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (1 hlas)

Velmi experimentální zážitek slibuje čerstvě odhalený party kousek s názvem Slam Land. V tom se se svými kamarády budete moci vypravit do nevšedního světa, který bude místy vyvolávat až psychedelické zážitky. V první řadě však hodlá nabídnout nekonečné porce zábavy, jež jsou neoddělitelně spojeny se snahou porazit všechny, kdo se vám opováží postavit do cesty, či třeba s šílenými charaktery, jež zahrnují vyšinutého psa a obrovského modrého muže. Slam Land by měl vyjít současně na PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch, a to již 7. srpna letošního roku. 

 

 

žádný

komentář

Monster Hunter: World oznámen pro PC dříve než se čekalo!

datum: 11.7.2018 9:00:00 | autor: jsemchleba | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Oblíbená Playstationová série Monster Hunster se s novým titulem World podívá na obrazovky fanoušků nejen Xboxu, ale také PC. Výdání této hry na počítačové platformy bylo oznámeno na 9. srpna 2018. Datum vydání je překvapivé, jelikož od ledna, kdy byl Monster Hunter: World vydán na konzole, se mluvilo o pravděpodobném vydání v září tohoto roku. Dosavadní rozšíření - již publikovaná - na konzolové verze, by na PC měla být v průběhu času dostupná zdarma. PC verze má být stejná s konzolovou, ale vývojáři do budoucna zvažují možné odlišnosti v patchování, aby hra byla balancována přímo na míru, jak konzolím, tak PC. Jisté také zatím je, že při spuštění nebude možné hru okamžite módovat. Nicméně možnost pozdějšího zapojení kreativního myšlení fanoušků není nikým z Capcomu ani Segy vyvracováno. Jedná se o vůbec první plnohodnotný díl této frančízy, který bude vydán i na PC. Hra je již dostupná v předprodeji online na platformě STEAM.

 

 

žádný

komentář

Titul Darksiders III odhalil své datum vydání i dvojici sběratelských edicí

datum: 11.7.2018 9:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Po šestileté pauze, která byla způsobena v první řadě bankrotem vydavatelské společnosti THQ, se na scénu vrací oblíbená série hack-and-slash akčních adventur s názvem Darksiders. V jejím třetím pokračování se na dobrodružství vydáme s dalším z jedců apokalypsy, jímž bude tentokrát Zuřivost. Jak jsme se dnes dozvěděli, Darksiders III vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One již 27. listopadu letošního roku. Aby toho nebylo málo, odhalena byla dvojice skvěle vypadajících sběratelských edicí, které obsahují sošku, artbook i soundtrack titulu. Podívat se na ně můžete ve videích umístěných níže.

 

Darksiders III: Collector's Edition

 

 

 

Dakrsiders III: Apocalypse Edition

 

 

žádný

komentář

Závody Dakar 18 vyjdou v první polovině září

datum: 9.7.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Závody Dakar jsou každoročním svátkem každého milovníka off-roadových vozítek. Jestliže se k nim řadíte, určitě byste si měli dát pozor na přicházející titul Dakar 18, v němž se na ně budete moci vypravit a pořádně se v nich vyřádit. Cílem portugalského vývojářského studia Bigmoon Entertainment je zajistit pro všechny fanoušky co nejrealističtější zážitek, který bude podpořen licencovanými závodníky i vozidly. Zaměřením hry je multiplayerové zápolení, v žádném případě však nikomu neuškodí se trochu protrénovat v offline módu. Co je však nejdůležitější, do vydání hry už zbývá jen velmi málo času. Do závodění se budeme moci pustit již 11. září na PC, PS4 a XONE.

 

 

 

 

žádný

komentář

Filmová soutěž s Fortnite

datum: 7.7.2018 12:49:43 | autor: jsemchleba | komentáře: 0 | hodnocení: 80% (5 hlasů)

Epicgames vyhlásili soutěž o nejlepší snímek pořízený v prostředí hry Fortnite. Hra získala celosvětovou popularitu už ve své betaverzi. Zejména mód battle royal a jeho adaptace útočí na horní příčky sledovanosti na Twitch TV. Vývojáři udržují herní komunitu ve varu a na čtvrtou sezónu, která je vizuálně dedikována superhrdinskému prostředí vyhlásili právě tuto soutěž. K zaznamenání budoucího trháku má posloužit in-game replay system. Nejkreativnější autor bude odměněn filmovým plakátem ke svému dílu ve hmotné podobě, digitální plakátem umístěným přímo ve Fortnite světě, publikaci snímku na Risky Reels obrazovce v herním menu a nějaké ty drobné V-bucks. Pokud v sobě chováte malého Spielberga, přichází čas se ukázat světu ve světle reflektorů. 

 

Více informací zde.

 

žádný

komentář

Tvůrci tajemného Control v prvním vývojářském deníčku rozebírají příběh titulu

datum: 7.7.2018 9:46:44 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Finské vývojářské studio Remedy Entertainment přišlo na letošní ročník E3 s extrémně zajímavým oznámením v podobě novinky zvané Control. Na první pohled se zdá, že se tímto kouskem tvůrci vrátí ke svým dřívějším projektům Alan Wake a Quantum Break, s nimiž nově oznámený titul sdílí především mystický příběh a strašidelný svět. O hře se její vývojáři rozpovídali v novém tvůrčím deníčku, který se soustředí na příběh. Control by mělo vyjít v průběhu příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

 

žádný

komentář

Oznámeno hororové FPS Devotion

datum: 7.7.2018 9:38:49 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Pro fanoušky psychologických hororů je určen nově oznámený titul Devotion, na němž pracuje čínské vývojářské studio Red Candle Games. Teaser trailer, jehož prostřednictvím hra byla oznámena, vypadá skutečně zajímavě, o hře jako takové toho však příliš neříká. Těšit se však můžeme na příběh točící se kolem tříčlenné rodiny, která na první pohled vypadá zcela obyčejně. Na ten druhý už to ale tak jednoznačné není. Zasazen je na Taiwan v 80. letech, což bude znát především na audiovizuálním zpracování. Jinak se ale můžeme těšit především na dusivou atmosféru a řešení neobvyklých hádanek. Na bližší detaily si, bohužel, ještě ale budeme muset počkat.

 

 

žádný

komentář

Cat Quest II: The Lupus Empire se vydání dočká už v příštím roce

datum: 4.7.2018 10:36:11 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

Originální Cat Quest patří mezi nejlépe přijaté hry roku 2017. Především u hráčů titul sklidil obrovský úspěch, není se proto čemu divit, že řada z nich už vyhlíží očekávané pokračování, které se tvůrci rozhodli nazvat Cat Quest II: The Lupus Empire. Nyní jsme se na něj dostali příležitost podívat v novém traileru, jehož prostřednictvím nám bylo odhaleno také to, že se druhého dílu dočkáme už v průběhu roku 2019. Nebude navíc vůbec záležet na tom, zda vlastníte PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch nebo dokonce jenom smartphone, protože hra dorazí na všechny tyto platformy zároveň.

 

 

žádný

komentář

V Mutant Year Zero: Road to Eden se zbraně chopí kachna i divoké prase

datum: 3.7.2018 8:55:21 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Při pohledu na nedávno oznámený titul Mutant Year Zero: Road to Eden se v nás vaří nadšení z toho, co všechno by tato unikátní taktická adventura mohla dokázat. Na jednu stranu hodlá přijít s inovativní kombinací žánrů, díky čemuž působí tak trochu jako XCOM řízlý prozkoumáváním a důsledným vyprávěním příběhu, na stranu druhou do hlavních rolí staví šílené charaktery, které by snadno zapadly do světa Beyond Good & Evil. Člověk si pak říká, na co by se měl vlastně těšit dříve. Hra by měla vyjít na PC, PS4 a XONE již v druhé polovině tohoto roku.

 

 

žádný

komentář

Prozkoumejte oceán s chystanou novinkou Beyond Blue

datum: 2.7.2018 18:03:41 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Na extrémně lákavé dobrodružství nás tvůrci ze studia E-Line Media plánují vypustit na začátku příštího roku s čestvě oznámeným titulem Beyond Blue. Ten je zasazen do velmi blízké budoucnosti, v níž se vrhneme, jak už jsme v názvu novinky napověděli, do prozkoumávání oceánů. Při tom se samozřejmě setkáme s některými z nejúžasnějších tvorů, jež naši planetu obývají. V prvním traileru hra vypadá naprosto báječně a rozhodně bychom vám jej proto doporučovali zhlédnout. Kousek Beyond Blue by se měl ukázat na PC i konzolích.

 

 

žádný

komentář

Star Citizen Alpha 3.2.0 launch

datum: 2.7.2018 13:52:02 | autor: jsemchleba | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Robert Space Industries nám přínáší novinky ze světa Star Citizen, megalomanského projektu kombinující prvky FPS, simulátoru a objovování v gigantickém open space vesmíru. Oficiální vydání hry je v nedohlednu, vývojáři však neustále pracují ná alfaverzi, ke které se můžete připojit po zakoupení základní lodě a zároveň tak podpořit další vývoj. Nově oznámená alfa verze 3.2 přináší zejména možnost těžit suroviny. K jejich těžbě je potřeba spoeciálních těžařských lodí (v současnosti třída Orion a Phantom), jež můžete pořídit za reálné peníze. Nákup lodí za in-game měnu je plánován na další patch. Těžení je pojato jako komplexní úkon, zahrnující skenování, samotnou těžku a logistiku. Přidán byl také kiosek na prdej rudy. Další hmatatelnou novinkou je party systém, kdy s ostatními hráči můžete sdílet jednu vesmírnou loď. Dále byly přidány nové lodě s arzenálem a proběhla korektura bugů.

 

žádný

komentář

Oznámeno datum vydání atmosférou nasáklého kousku The Sinking City

datum: 29.6.2018 10:00:00 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 83% (6 hlasů)

Do světa legendárního spisovatele H. P. Lovecrafta nás zavede připravovaný titul The Sinking City, který byl oznámen před pouhými několika týdny. Praticky okamžitě se však setkal s výbornou odezvou. Ve hře dostaneme příležitost prozkoumat otevřený svět, s nímž si však není radno zahrávat. Svízelnou atmosféru v něm totiž vyvolává především všudypřítomná hrozba zjevení bájného Cthulhu. Zjistíte, proč bylo město, v němž se příběh titulu odehrává, potopeno? The Sinking City se na E3 dočkalo nového traileru, kromě čehož jsme se dozvěděli též jeho datum vydání. Stanoveno bylo na 21. března příštího roku, kdy by hra měla vyjít na PC, PS4 a XONE.

 

 

 

žádný

komentář

Overkill’s The Walking Dead vyrazí do světa v první polovině listopadu

datum: 26.6.2018 17:55:33 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

O další z mnoha herních zpracování původem komiksové série The Walking Dead se stará populární vývojářské studio Overkill Software, jež se proslavilo především zábavnou kooperativní akční sérií Payday. Na novinku jsme se v nedávné době dostali příležitost podívat v prvních oficiálních záběrech z hraní, jimiž nás tvůrci utvrdili v tom, že se máme na co těšit. Třešničkou na dortu se pak stalo oznámení data vydání, které je nám mnohem blíže, než jsme původně očekávali. Overkill’s The Walking Dead vyjde již 8. listopadu letošního roku na PC, PS4 a XONE.

 

 

 

žádný

komentář

Hitman 2 se v novém traileru vypravil do prosluněného Miami

datum: 26.6.2018 17:47:17 | autor: kralik2012 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

První z mnoha misí, kterých si v připravovaném pokračování rebootu série Hitman užijeme, nám byla představena prostřednictvím zábavného traileru, jenž se odehrává ve sluncem zalitém Miami. Agent 47 v ní dostane hned dva cíle zaráz, přičemž způsobů, jak je poslat pod kytky, bude k dispozici samozřejmě nespočet. Jaký nejstylovější způsob jejich zavraždění se vám podaří vymyslet? Procvičit svoje zabijácké choutky budete moci s titulem Hitman 2 již od 13. listopadu tohoto roku na PC, PS4 a XONE.

 

 

2

komentáře

Podívejte se na HW požadavky remaku Resident Evil 2

datum: 24.6.2018 0:29:43 | autor: kralik2012 | komentáře: 2 | hodnocení: 86% (7 hlasů)

Pokud si máte v budoucnu v plánu zahrát očekávaný remake legendárního titulu Resident Evil 2, zajisté vás potěší, že se jeho tvůrci se svými fanoušky rozhodli podělit o informaci, jak výkonného mazlíčka by si měli připravit, aby si hry mohli užít naplno. Co je potěšující, ani na hráče se staršími počítači zapomenuto nebylo a na minimální detaily hru bude možné rozjet i na dnes už mírně podprůměrném stroji. Tady se podívejte, co na rozjetí hry budete potřebovat:

Minimální požadavky

  • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel  Core i5-4460, 2.70GHz nebo AMD FX -6300 či lepší
  • RAM: 8 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 760 nebo AMD Radeon R7 260x s 2GB VRAM
  • DirectX: Version 11

Doporučené požadavky

  • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3770 nebo AMD FX -9590 či lepší
  • RAM: 8 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 480 s 3GB VRAM
  • DirectX: Version 11

 

Toplist