Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Herní sekce

Herní sekce

žádný

komentář

PUBG je hrou roku, prohlédněte si novou mapu

datum: 18.11.2017 23:00:21 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (1 hlas)

Akční multiplayerová hra z žánru Battle Royal - PlayerUnknown's Battlegrounds od vývojářů z PUBG Corporation - sice stále ještě nevyšla ve finální verzi, ale to neznamená, že by nemohla být hrou roku 2017. Alespoň tak uvažují miliony hráčů, kteří hlasovali v 35. ročníku Golden Joystick Awards. Hra PlayerUnknown's Battlegrounds si z hlasování odnesla cenu pro nejlepší PC hru roku. Kompletní seznam vítězů si můžete prohlédnout zde.

 

Jak jsme napsali na začátku, PUBG stále ještě není dokončená. Vydání se očekává ještě tento rok a jak už jsme vás informovali, ve hře se objeví nová pouštní mapa. Spoustu nových obrázků si můžete prohlédnout pod tímto textem.

Gameplay ze hry naleznete tady.

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Po deseti letech vyšlo rozšíření pro Titan Quest

datum: 18.11.2017 22:35:04 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (1 hlas)

Nestává se často, aby vyšlo nové DLC pro hru, která je 10 let stará. Vývojáři z THQ Nordic ale přesně tohle udělali, když naprosto neočekávaně vydali DLC Ragnarök pro svou hru Titan Quest z roku 2006. Poslední rozšíření pro tuto hru, Immortal Throne přitom vyšlo v roce 2007. V loňském roce sice vyšla speciální edice k desetiletému výročí, ale nikdo nečekal, že bychom se dočkali nového obsahu.

 

DLC Ragnarök navíc přináší nového opravdu mnoho. Najdeme tu dosud největší dějství, ve kterém zavítáme mezi Kelty a Vikingy. Vyplatí se ale prozkoumat i staré lokace, protože do nich přibily nové předměty. Maximální úroveň postavy byla zvýšena až na 85. level a vylepšení se dočkala i grafická stránka hry. 

 

Titan Quest je hack n' slash akční RPG. DLC Ragnarök je aktuálně na Steamu v 25% slevě a vyjde nás na 14,99 euro. Naše dojmy ze základní hry si můžete přečíst zde

 

žádný

komentář

Microsoft a Sony zahájili černý pátek prvními slevami

datum: 18.11.2017 22:00:06 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (1 hlas)

Černý pátek je oficiálně až 24. listopadu. Přesto už teď můžeme narazit na některé velice zajímavé slevy. 

 

Pokud máte službu Xbox Live Gold, čekají na vás slevy na stovky her, včetně těch nejnovějších. Pokud tuto službu nemáte, během slev vás členství vyjde na pouhý 1 dolar (oproti původním 10 dolarům). Ve slevě je například Call of Duty: WWII (10 %), Destiny 2 (25 %), Assassin's Creed Origins (30 %), Need for Speed Payback (40 %) či Wolfenstein II (50 %). Rozhodně se ale vyplatí prohlédnout si celý katalog zde. Na podobné slevy se mohou těšit i majitelé konzole PlayStation. Katalog na PS Store najdete zde.

 

žádný

komentář

Herní hit Overwatch na 3 dny zdarma

datum: 17.11.2017 20:32:02 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 92% (3 hlasy)

Pátek až neděle, to je období na zkoušení her jako dělané. Ačkoliv je aktuálně možné hrát zdarma Tom Clancy's Rainbow Six Siege a Endless Space 2, vyzkoušet určitě stojí za to i Overwatch od Blizzard Entertainment (naše dojmy najdete zde). Jedná se o multiplayerovou střílečku, která sází především na vysoký počet různorodých hrdinů s unikátními schopnostmi. Pokud by vás navíc hra bavila, můžete si ji zakoupit s 50% slevou. Hrát mohou majitelé PC, PS4 a Xbox One, stačí se řídit tímto návodem nebo se zkrátka jen přihlásit do Blizzard App. Akce končí 20. listopadu. Je třeba mít aktuální verzi klienta Blizzard App (nový název pro aplikaci Battle.net). Pokud vám free weekend náhodou nejde spustit, zkuste klienta přeinstalovat. 

 

 

 

 

 

1

komentář

Star Wars: Battlefront II přerušil mikrotransakce

datum: 17.11.2017 19:30:19 | autor: jamar28 | komentáře: 1 | hodnocení: 95% (5 hlasů)

Dnes 17. listopadu konečně vyšla očekávaná hra Star Wars Battlefront II od vývojářů z DICE, která v posledních dnech a týdnech budila vášně (jak jsme vás informovali např. zde nebo zde). 

 

Po masivní kritice, která zahrnovala mimo jiné i záplavu negativních hodnocení na serveru Metacritic, se vydavatelé EA nakonec rozhodli mikrotransakce ze hry dočasně odebrat. V současné chvíli si tedy ve hře nenakoupíme žádnou herní měnu za skutečné peníze a jste odkázáni jen na vlastní schopnosti. Vývojáři z DICE aktuálně sledují fungování hry, naslouchají komunitě a pilují systém mikrotransakcí, aby se do hry mohl časem vrátit. Kdy to bude, ale prozatím nikdo neví. Jde o rozhodnutí, které přišlo v tu skutečně nejposlednější chvíli a naznačuje, že vývojáři a vydavatelé jsou už skutečně bezradní. Vždyť je to pár dní, co byl výrazně změněn systém postupu hrou, kdy byla o 75 % snížena cena hrdinů, ale zároveň i výrazně snížena odměna za dokončení kampaně pro jednoho hráče. V podledních dnech před vydáním dokonce naštvanost hráčů dosáhla takové úrovně, že EA musela ze svých stránek odstranit tlačítko pro vrácení peněz a každý, kdo tak chtěl zrušit svou předobjednávku, musel volat na technickou podporu. Asi netřeba dodávat, že takový krok zákazníky rozčílil ještě víc. I když Star Wars Battlefront II pravděpodobně bude dobrou hrou (naše dojmy z bety najdete zde), možná vstoupí do dějin také jako hra, u které přetekl pověstný pohát trpělivosti s mikrotransakcemi ve hrách.

 

 

žádný

komentář

Tannenberg a Wild West Online míří do předběžného přístupu

datum: 17.11.2017 18:30:22 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

V předběžném přístupu se ocitly hned dvě zajímavé hry, které potěší především fanoušky historických válečných her a westernů. 

 

Tannenberg je multiplayerová střílečka z 1. světové války od vývojářů z Blackmill Games a M2H. Dost možná znáte i jejich starší hru Verdun z roku 2015. Od Tannenberg můžete čekat v podstatě totéž - realistické zpracování první světové války, včetně důrazu na taktické uvažování (arkádový styl opravdu nečekejte). Jen s tím rozdílem, že Tannenberg se odehrává na východní frontě a na bitevním poli se utkají němečtí a rakouskouherští vojáci na jedné straně a ruští na té druhé. Vývojáři slibují přesné vyobrazení východní fronty včetně uniforem, zbraní a map. Ve hře se pak proti sobě postaví až 64 online hráčů. Počty vojáků navíc ještě zvýší boti řízení počítačem, což přispěje k ještě větší velkoleposti bitev. Mapy prozatím budou jen 4 (lesy, pláně i hory) a objeví se i nový herní mód Maneuver, ve kterém se budou týmy navzájem pokoušet odříznout ten druhý od velitelství. Předběžný přístup vás přijde na 17,99 euro. Hra je dostupná pro Windows, Mac a Linux.

 

Wild West Online nás vezme ještě o něco dále do historie, přesněji na divoký západ v dobách nezlomných kovbojů. Tahle hra od vývojářů z 612 Games ale bude MMO (massively multiplayer online) a poskytne otevřený svět pro tisíce hráčů. Ve finální verzi se můžeme těšit na přestřelky, přepadávání vlaků i dostavníků. Ale násilí nebude jediná cesta, kterou se budeme moci dát. Stejně dobře se uživíme třeba jako farmáři nebo zlatokopové. V rámci předběžného přístupu se ovšem dostaneme jen k základním možnostem vytvoření postavy, k rané verzi systému postupu naší postavy, ale i k některým misím a v omezené podobě i k přestřelkám mezi živými hráči. Předběžný přístup vás přijde na 29,99 až 79,99 euro (v závislosti na edici). Hra je dostupná pro Windows a finální verze by měla vyjít ještě tento rok.

 

žádný

komentář

Příští DLC pro strategii Hearts of Iron 4 se zaměří na Čínu

datum: 17.11.2017 14:20:54 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 92% (3 hlasy)

Povedená strategie Hearts of Iron IV od vývojářů z Paradox Development Studio z loňského roku, obdrží nové DLC s názvem Waking the Tiger. Celá hra se zaměřuje na období druhé světové války a rozšíření výrazně obohatí hru za Čínu a blízké okolí. 

 

Coby hráči se ujmeme role Číny v nezáviděníhodných časech. V rozdrobené zemi, která ještě zdaleka nedosahuje své pozdější moci a velikosti, zuřila občanská válka mezi nacionalisty a komunisty. Na obzoru však pomalu rostl daleko horší nepřítel, císařské Japonsko, které si z Číny chtělo urvat svůj díl. Toto nebezpečí nacionalisty a komunisty na čas sjednotilo, ale to už bude záležet na našich rozhodnutích. Čínská republika i komunistická Čína dostanou svůj unikátní strom národních zaměření. Těšit se můžeme i na nové historické eventy. Změny čekají i Japonsko či Německo. Obě země získají nové možnosti národního zaměření, především co se týče alternativní historie. Tak třeba bude možné v Japonsku obnovit civilní vládu, nebo se spojit se Sovětským svazem. V případě Německa pak například lze udělat z Německa demokratickou zemi a štít proti Sovětskému svazu. Objeví se i zcela nové herní mechaniky a například vojenské jednotky se budou moci aklimatizovat na cizí podnebí a následně v něm podávat lepší bojové výkony. 

 

Přesné datum vydání DLC Waking the Tiger je prozatím neznámé a vydavatelé se omezili pouze na obligátní "brzy". DLC bude dostupné pro Windows, Mac a Linux.

 

 

 

 

žádný

komentář

Vesmírné bezplatné hraní aneb Endless Space 2 nyní zdarma

datum: 16.11.2017 20:16:21 | autor: .Steve. | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Steam vytasil další titul, který si dočasně můžeme zahrát zdarma. Přímo z vesmíru k nám zamířil Endless Space 2, jež v sobě skrývá strategické i akční prvky. Stahovat a rovnou hrát můžete ze stránky hry zde. V neděli nám bezplatné hraní sice vypnou, avšak příznivci si ji mohou zakoupit za 50 % původní ceny, tedy za 20 euro.


Aktuálně je zdarma i střílečka Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

 

 

 

 

 

žádný

komentář

Need for Speed Payback si nevede dobře

datum: 16.11.2017 19:48:28 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 95% (5 hlasů)

Série Need for Speed beze sporu patří k nejznámnějším závodním sériím. Bývaly časy, kdy by člověk mohl napsat i to, že patří k nejlepším. Jenže jako by sérii v poslední době docházel dech. Kdysi vycházely i dva díly Need for Speed ročně. Nejnovější přírůstek do série, Need for Speed Payback od Ghost Games, je ale pokračováním po více než dvou letech a staré dobré časy nám bohužel nevrátí. Hra vyšla 7. listopadu na PS4 a Xbox One, jenže co se týče hodnocení, nevede si příliš dobře. Na stránkách metacritic.com, která průměruje hodnocení známých světových recenzentů i obyčejných hráčů, je její skóre v současné chvíli jen 62 %. Od hráčů samotných si pak dokonce vysloužila jen 49 %. Hodnocení verze pro Xbox One je o něco málo lepší (66 a 54 %). Hra vyšla 10. listopadu i na PC, ale na tato hodnocení si budeme muset ješě chvíli počkat, protože recenzí zatím není dostatek. Nezdá se však, že by PC verze byla výrazně lepší nebo horší.

 

Recenzenti ze známých herních portálů vesměs chválí velký otevřený svět a akční hratelnost, která připomíná filmovou sérii Rychle a zběsile. Kkritizují ale systém postupu (včetně mikrotransakcí), opakující se úkoly a řadu nedoladěných herních mechanismů. Hráčům se především nelíbí již zmíněné mikrotransakce.

 

 

 

žádný

komentář

Questy v Kingdom Come: Deliverance vyřešíme vícero způsoby

datum: 16.11.2017 19:20:16 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

Vydání Kingdom Come: Deliverance se kvapem blíží a vývojáři z Warhorse Studios pro nás mají další zajímavé video. Tentokrát nám komentovaná ukázka ze hry přiblíží, kterak budeme moci herní questy řešit vícero způsoby. Jako ukázkový příklad si tvůrci vybrali úkol, ve kterém se společně se skupinou vojáků vydáme do stájí v Neuhofu, které napadli lapkové. Lupiči zabili několik lidí, všechny koně a nakonec stihli i uprchnout. Na nás je, abychom je vypátrali.

 

Pokud bychom si z tohoto videa mohli udělat obrázek o stylu questů v celé hře, máme se opravdu na co těšit. Alespoň v tomto případě můžeme zapomenout na nerealistické značky na mapě. Působilo by přece jen divně, kdybychom dostali za úkol najít nějaká vodítka a hra by nám jejich polohu přesně vyznačila na mapě. Místo toho se nám jen vyznačí oblast, ve které musíme hledat. Můžeme hledat konkrétní stopy nebo se prostě poptat přeživších, jestli neviděli něco užitečného. V přiloženém videu přinese ovoce druhá možnost a komentátor už sleduje krvavé stopy jednoho ze zraněných lapků do blízkého lesa. Co by hráči se v tuto chvíli budeme moci sami rozhodnout, jestli se po jeho stopách pustíme riskantně sami, nebo se vrátíme za velitelem a požádáme o posily. V každém případě se jedná o sice krátký, ale o to bohatější a rozvětvenější quest. Pokud bude taková většina herních úkolů, nejen že bude radost je plnit, ale zároveň nám dají velký prostor pro opakované hraní. 

 

Kingdome Come Deliverance vyjde 13. února 2018 na PC, Xbox One a PS4.

 

 

 

žádný

komentář

Úřady podezírají Star Wars Battlefront II a Overwatch z hazardu

datum: 16.11.2017 19:00:43 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 95% (5 hlasů)

Belgické stránky VTM informují, že hry známé hry Stal Wars Battlefront II a Overwatch jsou předmětem vyšetřování státní Herní komise. Podle vedoucího komise, Petera Naessense, loot boxy představují systém, kdy hráči utrácejí peníze, aniž by přesně věděli za co, což zavání hazardními praktikami. To je problematické především proto, že obě hry se mohou prodávat dětem od 12 let, jež jsou ke skrytým hazardním praktikám mnohem náchylnější. Pro Star Wars Battlefront II jde o další nehezkou "reklamu". Pokud komise dojde k závěru, že loot boxy jsou druhem hazardu, mohlo by to v krajním případě vést i k úplnému stažení takových her z prodeje v celé Belgii. Jako další varianta se nabízí opatření si povolení k provozování hazardních her na území Belgie. Vydavatelé EA a Blizzard se mohou prozatím utěšovat tím, že podobné vyšetřování ve Spojeném Království došlo k závěru, že loot boxy hazardem nejsou.

 

 

žádný

komentář

Planet of the Apes: Last Frontier konečně ukázal záběry ze hry

datum: 15.11.2017 22:00:22 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 75% (5 hlasů)

Planet of the Apes: Last Frontier od Imaginati Studio je chystaná adventura, která vyjde už 21. listopadu exkluzivně pro PlayStation 4. Tvůrci se nás tak pochopitelně snaží navnadit novým trailerem. Hra sází na filmové pojetí, ve kterém budeme moci konflikt mezi lidmi a opicemi posoudit ze všech stran. Během průchodu hrou si totiž zahrajeme za obě strany konfliktu a dobře se tak seznámíme s jejich pohnutkami. To bude o to důležitější, že herní dění se bude částečně odvíjet právě na základě našich rozhodnutí. Vše tak může skončit jak mírem, tak naopak krvavou bitvou. Děj se bude odehrávat v severoamerických Skalistých horách a časově bude zasazena mezi filmy Úsvit planety opic a Válka o planetu opic. Se hrou se můžete lépe seznámit na oficiálních stránkách.

 

 

 

žádný

komentář

Rainbow Six Siege dočasně zdarma, stahujte teď hned

datum: 15.11.2017 21:08:50 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 92% (3 hlasy)

Taktická multiplayerová střílečka Tom Clancy's Rainbow Six Siege (recenze zde) od studia Ubisoft Montreal bude od čtvrtka 16. do neděle 19. listopadu zdarma. A to pro všechny hlavní platformy, tedy pro PC, Xbox One i PlayStation 4. V případě PS4 budete potřebovat službu PlayStation Plus, v případě Xbox One zase Xbox Live Gold. Pokud se chystáte hrát na PC či PS4, stáhnout si hru můžete už nyní. To je dobrá zpráva, protože vás to bude stát více než 30 Gb místa na disku. Jak na to? Stačí kliknout na tento odkaz a vybrat si platformu, kterou používáte. Dostupná bude plná hra, tedy všechny postavy, mapy i herní módy a pokud si hru rozhodnete zakoupit, váš dosavadní postup zůstane zachován. Hra bude zároveň na všechny platformy v 50 % slevě. 

 

 

 

žádný

komentář

Kontroverze Star Wars: Battlefront II nemá obdoby

datum: 15.11.2017 20:31:36 | autor: .Steve. | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Špičkové renomé díky prvnímu dílu, naprosto úchvatné trailery i ohromná očekávání hráčů. To vše doprovázelo titul Star Wars: Battlefront II, který na PlayStationu 4 v některých místech světa již vyšel. Prozatimní reakce jsou však tak kontroverzní, že to na herní scéně snad nemá obdoby. Na serveru Metacritic.com hra získala na PlayStationu 4 hodnocení v průměru 77 % od 27 kritiků, ale jen 10 % od 1921 hráčů!

 

žádný

komentář

Tvůrce filmů o Johnu Wickovi tvoří seriál Hitman

datum: 14.11.2017 23:59:21 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (3 hlasy)

Série o oblíbném zabijákovi, známém pod krycím jménem Agent 47, zažívá v posledních letech skutečnou obrodu. Epizodický titul HITMAN (naše recenze zde) od Io Interactive z loňského roku překonal 7 milionů hráčů, následující hra o Hitmanovi je nyní ve vývoji a teď se dokonce chystá i celý seriál. Ten vzniká za spolupráce společnosti Fox 21 a TV sítě Hulu. Jeho pilotní díl právě píše Derek Kolstad, kterého budete znát spíše jako tvůrce Johna Wicka. Není to poprvé, co se Hitman dostane do sálů kin či na obrazovky našich televizí a ačkoliv nikdy nešlo vyloženě o propadák, nešlo ani o žádné veledílo. Koneckonců si můžete přečíst naše dojmy z filmu z roku 2007. John Wick ovšem patří k nejúspěšnějším akčním filmům současnosti. Mohly by Derek Kolstad zlomit "kletbu" a natočit skvělou filmovou adaptaci této legendární videohry? Zkušenosti i schopnosti na to nepochybně má, takže mu držme palce.


Zde si můžete přečíst díl ze seriálu Tak šel čas, který pojednává o vývoji série Hitman.

 

 

 

žádný

komentář

V DLC pro This War of Mine budeme hledat vlastní dceru

datum: 14.11.2017 20:00:46 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Válečná survival hra This War of Mine od vývojářů z 11 bit studios nám hrůzy války ukázala už v roce 2014. Tehdy přesvědčivě dokázala, že hutná atmosféra strachu a zoufalství jde vytvořit i ve 2D hře se zcela jednoduchou grafikou. V ruinách města zasaženého válkou jsme se starali o svou skupinku přeživších, kteří potřebovali teplo, jídlo, léky a bezpečí. Na výpravách po okolí jsme mohli hledat zásoby, ale i okrádat slabší, to už záleželo na naší nátuře. 

 

V každém případě šlo o velmi povedenou hru. Další rozšíření tak můžeme jedině vítat. Balíček rozšíření This War of Mine: Stories do hry postupně přinese tři nová DLC a první z nich vyšlo právě dnes. Rozšíření Father's Promise je vytvořeno na základě jednoho z děl polského spisovatele Łukasza Orbitowského. DLC sleduje osudy otce, který se snaží uchránit svou dceru před hrůzami války. Zároveň se pokouší dostat se ven z obleženého města, které zmítá občanská válka. DLC do hry přineslo 4 zcela nové lokace, 5 upravených původních lokací a nové herní mechaniky, například dialogy.

 

Rozšíření i základní hra je dostupné pro Windows, Mac a Linux. Pokud This War of Mine nevlastníte, ale hra vás zaujala, máte ideální příležitost. Na Steamu ji totiž dočasně zakoupíte s 80% slevou za necelá 4 eura.

 

 

 

žádný

komentář

V Total War Saga: Thrones of Britannia budeme válčit o britský trůn

datum: 14.11.2017 18:00:42 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (4 hlasy)

Total War Saga je nová série historických her od studia Creative Assembly, která se bude zaměřovat na zajímavé historické etapy v menším měřítku. První hrou série bude Thrones of Britannia, ve které se podíváme na britské ostrovy raného středověku. Britské ostrovy jsou rozděleny mezi krále anglického, waleského, irského a skotského. Vikingové sice utrpěli krutou porážku v bitvě u Ethandunu, ale jejich osady jsou roztroušeny po celých ostrovech a stále představují sílu, se kterou je třeba počítat. A tak přicházíme na řadu my hráči, abychom rozhodli, kdo sjednotí britské ostrovy v jednu velmoc. Hru začneme už v roce 878 a ačkoliv není žádné konečné datum, obsah pro hru je vytvořený až do roku 1066. Dost možná se tedy dočkáme i normansé invaze Viléma Dobyvatele do Anglie, která proběhla právě v tomto roce. Že by velké finále celé hry?

 

Ačkoliv se Thrones of Britannia zaměřuje na poměrně omezenou oblast, půjde o samostatnou hru, nikoliv DLC k některému z předešlých dílů (jako např. Kingdoms pro Medieval II). I když by se na první pohled mohlo zdát, že půjde o menší hru, vývojáři slibují herní dobu na desítky až stovky hodin, jak jsme zvyklí z větších her ze série Total War. Rovněž se můžeme těšit i na nové herní mechaniky, nové hratelné frakce či vysoce detailní strategickou mapu. Hratelných frakcí bude 10, včetně Anglosasů, Vikingů a keltských kmenů. Brzy se prý dočkáme ohlášení dalších frakcí i gameplaye přímo ze hry. 

 

Hra vyjde pro Windows během roku 2018. Cena je prozatím neznámá.  

 

 

 

 

žádný

komentář

Vývojáři snížili cenu hrdinů SW: Battlefront II o 75%

datum: 14.11.2017 17:22:45 | autor: .Steve. | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

EA začala řešit drtivou kritiku hráčů. Jak jsme vás informovali již včera, herní scéna nelibě nese fakt, že po koupi titulu Star Wars: Battlefront II je hráč vysoce znevýhodněn oproti lidem, jež do hry vrazí další reálné peníze.

Zde najdete podrobnější popis toho, kolik hodin vlastně trvá získat některého z hrdinů. Není se tedy co divit, že se nyní společnost EA rozhodla snížit cenu hrdinů rovnou o 75 % a to trvale. Například Luke Skywalker nebo jeho otčín Darth Vade tak dostali novou cenovku 15 000 (oproti původním 60 000). Zbylí hrdinové vyjdou na 5 až 10 tisíc.

Pro zpestření přikládáme dva gameplaye ze hry. Dojmy ze hry pak najdete zde.

 

 

2

komentáře

EA řeší další kontroverzi okolo Star Wars Battlefront II. Neúspěšně

datum: 13.11.2017 21:00:00 | autor: jamar28 | komentáře: 2 | hodnocení: 100% (6 hlasů)

Okolo chystané hry Star Wars Battlefront II od DICE není chvíli klid. Kontroverze okolo systému lootboxů, které tvůrci přislíbili napravit, se sotva uklidnily a na vydavatele EA už se valí další vlna kritiky. Tentokrát se zloba hráčů zaměřila na systém odemykání hrdinů v multiplayeru. Uživatel Redditu The Hotter Potato si totiž dal tu práci a spočítal, že odemčení hrdinů jako je Darth Vader či Luke Skywalker nám zabere 40 hodin hraní. Odemčení všech hrdinů, ať už jde o princeznu Leiu, Palpatina nebo Žvejkala, pak dokonce jde až ke 200 stovkám hodin (výpočet si můžete prohlédnout zde). 

 

To by se možná dalo tolerovat u free-2-play titulu, ale u hry za 60 euro je to přece jen trochu moc. Hráči vesměs očekávali, že ikonické hrdiny a antihrdiny série odemknou ve výrazně kratší době. Kritici zatím vidí nehezkou snahu otrávit hráče dlouho trvajícím grindem a donutit je tak k nakupování herní měny za skutečné peníze. 

Společnost EA se hájí tím, že chce hráčům poskytnout "dobrý pocit z pýchy a úspěchu" a že zmíněné výpočty jsou nesprávné. The Hotter Potato do svých výpočtů údajně nezahrnul různé denní výzvy a bonusy k získávaní bodů. Tímto krátkým postem EA ovšem zřejmě málokoho přesvědčila, protože za necelých 24 hodin už stihl nasbírat více než 350 000 záporných hlasů, což je nejhorší skóre v historii redditu vůbec. 

 

Star Wars Battlefront II vychází 17. listopadu na PS4, Xbox One a Windows.

Naše dojmy z hraní bety si můžete přečíst zde.

 

žádný

komentář

Začala invaze domácích mazlíčků do The Sims 4

datum: 13.11.2017 20:50:00 | autor: jamar28 | komentáře: 0 | hodnocení: 100% (5 hlasů)

O hru The Sims 4 z roku 2014 se její vývojáři z Maxis a The Sims Studio stále náležitě starají. Posledním rozšířením, které nám zase trochu osladí virtuální život, je DLC Cats & Dogs, jež se věnuje jak jinak než domácím zvířatkům. 

 

To do hry přinese možnost vytvořit si vlastního domácího mazlíčka s unikátní osobností. Samozřejmostí je možnost učit jej všemožným kouskům. K dispozici budou na desítky různých ras (jejich kompletní seznam najdete zde). Společně se zvířaty se ve hře objeví i k nim příslušné předměty, především různé oblečky. Nově bude dostupná i možnost otevřít si vlastní veterinární kliniku a řešit neduhy zvířat ostatních Simíků. DLC je dostupné pro PC a Mac a stojí 39,99 euro.

 

 

 

Toplist