Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nemá smysl chodit kolem horké kaše - jsou to ewoci. Malí chundelatí "medvídci", kteří dělí fanouškovskou základnu Hvězdných válek na dva tábory. Jedni je nesnáší a jen těžko rozdýchávají fakt, že původně měli na Endoru žít drsní wookiové, zatímco těm druhým připadají ewoci roztomilí a ihned si je oblíbili (spoustě dalších fandů je to určitě úplně jedno). Nový multiplayerový event ve střílečce Star Wars Battlefront 2 od DICE každopádně potěší obě skupiny. 

 

V časově omezeném herním módu Ewok Hunt totiž půjde o souboje ewoků s imperiální armádou. To na první pohled vypadá na předem rozhodnutý boj - stormtroopeři přece jen mají mnohem lepší vybavení. Na straně ewoků je ale terén a především to, že se boje budou odehrávat v noci. A v neposlední řadě také množství, protože za každého zabitého stormtroopera se spawne další ewok. Lovnou zvěří jsou tu tak překvapivě imperiální vojáci a jejich úkolem bude přežít za každou cenu.

 

Spolu s updatem Night of Endor se do hry vrací i mikrotransakce v podobě krystalů. Ty je možné získat pouze za reálné peníze a půjde si s nimi zakoupit endorskou verzi Hana Sola či princezny Leiy. Update včetně časově omezeného eventu vyjde 19. dubna.


 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist