Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Need for Speed - WORLD

28.12.13, 15:55, autor: BechyNator, vyšlo v blogu: *Bechy Blog*

Světově úspěšná série multiplayer hry Need for Speed World je jedinečná v tom, že je to FREE hra, což všichni víme, že je zdarma. Hra vás nadchne několika desítkami modelů aut od skutečných automobilek, ať už v sériové podobě nebo v unikátním provedení od autorů či kopií skutečné verze. Je zde spousta možností herních módů, ať už kladení odporu proti policii nebo v módu dragu a dalších...

 

Jedna věc mne však velmi zklamala, a to BOOST POINTS, za které si můžete vylepšovat takřka libovolně své auto. To dává hře nový směr a není už tak zcela FREE, jak se o ní říka-leda tak free ke stažení. Konkurovat tak těm nejlepším jezdcům s nadupanými stroji je téměř nemožné. Naštěstí je tu automatický vyhledávač, který automaticky přiřazuje hráče přibližně stejně katogorie auta. Příkladem je, pokud mé auto má průměr 520, mohu závodit oproti silnějšímu s průměrem auta 620, ale i tak proti 420. Takže vás počítač nepřiřadí k 800 a více např. 

Další hloupostí, na kterou se mi nepodařilo přijít, k čemu to hráčům je a proč to vlastně používají, jsou HACKY nebo CHEATY. Ne jednou se vám stane, že odstartujete do závodu a během pár vteřin se ukáže, jak jeden z hráčů již dojel do cíle, i když má závod 3 kola.

 

Abych stále jen nepomlouval tuto hru, musím říci, že jednou z mnoha kladných věcí na tomto díle je možnost vytvoření PRIVATE MATCH se svými přáteli. Nikdo se vám tak do závodů nebude plést, pokud ho vy sami nepozvete. 

Denní TREASURE HUNT je jedna z nejčastěji plněných "misí" ve WORLDu. Musíte pro získání vylepšení den co den, bez vynechání sebrat vždy 15 diamantů v dané oblasti, což vám zabere tak 10 minut. Čím více dnů v řadě, tím vyšší a kvalitnější ohodnocení vaší snahy.

Taktéž plnění ACHIEVEMENTS je výborná cesta, jak ukázat svou šikovnost a získat další a další finance a části k vylepšení svých zabijáckých strojů.

Celkově hru hodnotím kladně a naleznete mne pod nickem: BECHY69 zdarCool

Další články z této sekce...

ANKETA

Zkusili jste již WORLD?

ANO
NE

Celkem: 62 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Zábava to je cíl :))
* Založen: 25.12.2013 8:49:24
* BlogRank: 1,15
* Přístupů: 5 961
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist