Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Nášup informací Fallout 76

11.06.18, 10:39, autor: Malinka, rubrika: Herní sekce - Novinka

Hlavním bodem tiskové konference Bethesdy byl, dle očekávaní, nedávno oznámený nový díl série Fallout. Dozvěděli jsme se, že skutečně půjde o online survival hru. Bude se hrát na obří mapě, snad až čtyřikrát větší, než ve čtvrtém díle, ale současně se tam budou vyskytovat spíše desítky hráčů, aby hra nebyla přeplněna. Jak se budou jednotliví hráči chovat a společně kooperovat nebo ne, bude čistě na nich. Proto bude i lepší hrát v partě, ačkoliv i samotáři budou moci hrát, i když to bude výrazně složitější. 

 

 

Podle toho, co bylo představeno by hra neměla být hardcore survival hrou, ale spíše dostupnějším jednodušším survivalem pro co nejvíce hráčů. Zjednodušení konceptu bude například tím, že se vám postup hrou bude ukládat i po smrti. To ale neznamená, že survival mechaniky nebudou ve hře přítomny, jen budou trochu benevolentnější. Ze čtyřky se určitě vrátí stavění a to kdekoliv vás napadne a po mapě budou skryty také bonusové lokace jako staré nukleární bunkry, které můžou skrývat zajímavé předměty a zbraně.

 

Nejlepší na tom všem je, že datum vydání bylo oznámeno už na 14. listopadu pro PC, PS4 a Xbox One a brzy se zřejmě dočkáme i spuštění betaverze.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist