Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Průvodce pro nováčky

Uživatelský účet
Prvním krokem každého nového uživatele je vytvoření vlastního účtu, který je zcela zdarma a jehož nastavení si můžete dále upravovat. Chcete-li získat řadu výhod navíc, pořiďte si Premium. Spolu s ním dostanete za každý objednaný měsíc až 800 GBodů, které využijete třeba pro získání zajímavých věcí z aukce. S Premium účtem vám také tyto body o polovinu rychleji přibývají za vaši aktivitu v rámci GameParku, což můžete sledovat ve statistikách všech uživatelů. Chcete-li zkusit štěstí, můžete G body vsadit do loterie.

Stránky GameParku jsou rozděleny do několika částí. Do každé z nich se dostanete prostřednictvím dvoustupňového menu - navigační lišty, kterou najdete v horní části stránek. Tématicky podobné celky najdete vždy ve stejné hlavní sekci. Všechny hry na GameParku se spouštějí ze sekce Hry, odkud je třeba se dostat dál přímo na její stránku. Pak už jenom stačí zvolit požadovaný mód online her nebo stisknout tlačítko Spustit.

GamePark hry
GamePark pro vás vyvíjí vlastní hry, k jejichž spuštění si vystačíte s internetovým prohlížečem, takže nemusíte nic instalovat. Nejsou ani nijak náročné na výkon počítače, takže je můžete hrát prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Aktuálně máte na výběr ze dvou her – Piškvorky a Poker. Stačí na stránce hry spustit webového klienta, který se otevře ve vlastní záložce, a zábava může začít! Dostáváte se do prostředí, ve kterém s ostatními hráči GameParku komunikujete v reálném čase a to jak veřejně, tak soukromně. Kdykoliv si můžete založit vlastní hru a pozvat do ní své přátele nebo počkat na náhodné hráče. Pokud máte Premium účet, nic vám nebrání, abyste si svoji hru zaheslovali a nebyli nikým rušeni. V GamePark hrách můžete znásobit množství svých GBodů a zároveň ostatní hráče překonávat v detailně propracovaných statistikách pro Piškvorky i Poker zvlášť. Za úspěchy ve hře vás také čekají desítky ocenění s mnoha úrovněmi, které se zobrazují ve vašem profilu na záložce Ocenění.

Online hry
Pokud dáváte přednost klasickým online hrám různých žánrů, stáhněte si a spusťte doplněk prostředí Space - GamePark.cz klient, který poběží na pozadí a bez kterého nelze online hry spouštět. Na výběr máte z několika desítek her, chcete-li nějakou z nich hrát, je třeba ji mít nainstalovanou ve svém počítači. Kromě toho, že se můžete kdykoliv připojit na server mezi ostatní hráče nebo si založit vlastní hru, ve většině těchto her se dá soutěžit s ostatními hráči o místo v žebříčku prostřednictvím Klanbáze. Zde můžete hrát některé soutěže jednotlivec proti jednotlivci, můžete si založit vlastní tým nebo do nějakého vstoupit.

Flash hry
Jednoduché, na počítač nenáročné a přesto tolik oblíbené flash hry můžete na GameParku hrát také. Na výběr jich máte hned několik tisíc a pro snadnější orientaci jsou přehledně rozděleny do kategorií podle žánrů. Na titulní straně flash her vidíte přehled těch nejnovějších, ale také nejhranějších, nejlépe hodnocených a nejvíce komentovaných. S ostatními hráči můžete soutěžit nejen v počtu odehraných minut, ale samozřejmě i na skóre. Kromě her zde máte k dispozici ke shéhnutí také povedené animace. Všechny flash hry doplňuje po jejich spuštění chat společný pro hru i pro všechny flash hry.

Webové hry
Webové hry zahrnují velkou spoustu žánrů, takže se můžete stát trenérem vynikajícího fotbalového klubu, mafiánem, gladiátorem nebo budete svádět galaktické bitvy s androidy pomocí obřích vesmírných křižníků. Můžete si zvolit mezi zábavou na celé týdny, nebo chvilkovým rozptýlením, ať už v kanceláři u nudné práce nebo ve školní lavici, nepotřebujete nic víc než internetový prohlížeč. Jejich nespornou výhodou je nenáročnost, množství žánrů, které zahrnují, a často také originalita. Stačí si vytvořit vlastní účet pro každou z těchto her a pustit se do toho.

Blogy
Píšete rádi články nebo sledujete online zajímavá videa? Založte si na GameParku svůj blog! Můžete číst, hodnotit a komentovat články i videa ostatních uživatelů nebo hlasovat v jejich anketách. Všechny tyto aktivity jsou hodnoceny GBody a mnohaúrovňovými oceněními. Obojí získáváte i v případě, že někdo jiný je stejným způsobem aktivní ve vašem blogu. Buďte nejlepší a získejte ocenění GP Tip, které udělují admini blogů.
Toplist