Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Pokročilé nastavení účtu

Barevný alias
U svého aliasu si můžete nastavit libovolnou barvu každého znaku, ze kterého se skládá. Stačí v profilu kliknout na tlačítko Barevný nick a po označení znaku mu přiřadit požadovaný odstín. Vybírat můžete klikáním nebo vepsáním kódu barvy v jakémkoliv formátu. Druhou možnost ocení předevšim členové klanu nebo přátelé, kteří chtějí mít barvy naprosto stejné. Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele s aktivním Premium účtem.

ID uživatele
ID uživatele je unikátní číslo účtu každého uživatele na GameParku. Najdete ho ve svém profilu, do kterého se dostanete po přihlášení kliknutím na svůj alias nebo ikonu v pravém horním rohu stránek. ID využívejte pro svoji identifikaci především při komunikaci s adminem.

Ignorování
Chcete někomu zabránit v zasílání soukromých zpráv do profilu či šeptání v rozhraní Space? Navštivte jeho profil a zvolte možnost Ignorovat, od takového uživatele vám už žádné soukromé sdělení nepřijde.

Pokud si chcete do profilu nahrát vlastní logo, klikněte na tlačítko Změnit logo. Používejte výhradně formáty souborů JPG a PNG s rozměry 48x48 px pro malé a 100x100 px pro velké logo. Nahrajete-li obrázky větší, jejich velikost bude automaticky upravena, což ve většině případů vede k výraznému zhoršení kvality.

Nástěnka
Rozložení nástěnky, tedy titulní strany vašeho profilu, lze různě měnit, stačí kliknout na tlačítko Upravit rozložení nástěnky. Libovolný obsah se dá umístit do jednoho až tří sloupců. Chcete-li změnit počet sloupců, je třeba vytvořit novou skupinu. Poté stiskněte tlačítko Přidat obsah a vyberte si z nepřeberného množství informací, které chcete všem na své hlavní stránce ukázat. Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele s aktivním Premium účtem.

Přátelé
Máte na GameParku kolegy nebo kamarády? Přidejte si je na seznam svých přátel. Stačí navštívit jejich profil a stisknutím tlačítka Přidat mezi kamarády odeslat pozvánku formou zprávy do profilu pro vzájemné kamarádství na GameParku. Své známé tak máte na dosah, např. chcete-li jim poslat zprávu nebo jen navštívit jejich profil. V rozhraní Space se také snadno můžete za svým kamarádem připojit do hry, pokud zrovna hraje. V případě, že změníte názor, můžete si hráče z přátel odebrat v jeho profilu tlačítkem Odebrat z přátel. Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele s aktivním Premium účtem.
Toplist