Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Registrace, změna aliasu a emailu

Bezpečné heslo a jeho změna, odhlašování
Pokud se vám kdokoliv dostane na profil, za případné škody nebo nepříjemnosti neručíme, proto doporučujeme vybírat heslo podle následujících doporučení.
  • Délka alespoň deset znaků
  • Kombinace velkých a malých písmen, které dohromady netvoří žádné slovo v jakémkoliv jazyce
  • Kombinace číslic a speciálních znaků, např. &#@{}><*+-=
Přihlašujete-li se z jiného než svého počítače, nezabrání zneužití vašeho účtu ani nejlepší heslo, pokud se po ukončení činnosti zapomenete z GameParku odhlásit. Heslo si můžete kdykoliv po registraci opět změnit, stačí v profilu kliknout na tlačítko Upravit profil, vyplnit původní heslo a dvakrát po sobě heslo nové.

Neověřený účet a změna emailu
Po založení úplně nového účtu nebo po každé změně emailu přes položku Upravit profil se váš účet dostane do neověřeného stavu, kdy jej nelze aktivně používat. Pro jeho plnou funkci je třeba kliknout na ověřovací odkaz ve zprávě, kterou obdržíte na uvedený email. Tím je zajištěno, že pro vytvoření registrace na GameParku nikdo nezneužívá cizí email.

Registrační email a zapomenuté heslo
Pokud využíváte více schránek, vyplňte takový email, který aktivně používáte. Nejen že vám do něj přijde zpráva pro ověření nového účtu, kterou musíte pro plnohodnotný provoz potvrdit, ale v případě zapomenutí aliasu nebo hesla na tento email obdržíte přístupové údaje ke všem účtům, které jsou na něj registrovány. Stačí kliknout na tlačítko přihlásit, poté dole na Zapomněli jste heslo? a tam zadat registrační email. Pokud zaškrtnete možnost Zobrazovat email, uvidí ho ve vašem profilu i ostatní uživatelé. Lze také nastavit doručování zpravodajství, obchodních sdělení a kopií zpráv od uživatelů, které vám přijdou do profilu. Záleží pouze na vás, o co budete mít zájem, tedy nemusíte se bát žádné nežádoucí pošty z GameParku.

Začátek registrace, výběr a změna aliasu
Registrace nového účtu na GameParku je zcela zdarma a zahájíte ji stisknutím tlačítka Registrovat v pravém záhlaví stránky. Zvolte si unikátní alias, se kterým se budete přihlašovat, pro úspěšný login je potřeba mít v internetovém prohlížeči povoleny cookies. Pokud se stejným jménem ještě nikdo neregistroval, vedle textového pole vpravo se ukáže zelená značka. Kdykoliv po registraci si můžete nick změnit, stačí v profilu kliknout na tlačítko Upravit profil, dole potvrdit vložením hesla a změny uložit stejnojmenným tlačítkem. Poté se s novým aliasem přihlásíte. Výpis všech změn aliasů vidíte i v profilech ostatních uživatelů po stisku tlačítka Změny aliasů.
Toplist