Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Soutěžní žebříčky her - Klanbáze

Domlouvání zápasů
Všechny zápasy si hráči nebo týmy domlouvají individuálně v takovém množství, jaké je uvedeno v pravidlech. K tomuto účelu slouží tlačítko Vyzvat vedle každého soupeře na stránce příslušného žebříčku. Stav všech výzev můžete sledovat v profilu vašeho týmu po stisku tlačítka Výzvy. V případě, že jde o žebříček 1vs1, tlačítko výzvy najdete v pravém horním rohu na jakékoliv stránce GameParku. Pokud někdo vyzve vás, očekává se vaše reakce. Když zápas přijmete, souhlasíte se stanoveným termínem a je vaší povinností se ve smluvemou dobu dostavit na místo určení dle pravidel, v opačném případě kontumačně prohrajete a přijdete o body. Pokud výzvu odmítnete, odečítají se vám body za odmítnutí výzvy. Chcete-li se soupeřem hrát, ale nevyhovuje vám termín, máte možnost navrhnout vlastní datum. V takovém případě se čeká na potvrzení soupeřem nebo navržení jeho dalšího termínu, o této skutečnosti budete informováni prostřednictvím emailu, který máte uvedený v profilu hráče nebo týmu. Tlačítka pro všechny tři akce najdete na stránce zápasu v horní části.

Neaktivita a opuštění žebříčku
Pokud víte, že z jakéhokoliv důvodu nemůžete nějakou dobu odehrávat zápasy v požadovaném množství, převeďte svůj tým nebo uživatelský účet do stavu hibernace, za což vám bude jednorázově odečteno určité množství bodů v závislosti na nastavení žebříčku. Učinit tak můžete v profilu hráče po zobrazení záložky Klanbáze nebo v profilu týmu stiskem příslušného tlačítka. Pokud tak neučiníte, můžete přijít o mnohonásobně víc bodů za ignorování nebo odmítání výzev a po určité době vás systém stejně do hibernace převede automaticky. Nemáte-li zájem nadále v žebříčku setrvávat, můžete z něj sebe nebo svůj tým stejným způsobem odhlásit, je však třeba myslet na to, že se nelze se stejným týmem nebo uživatelským účtem zaregistrovat znova.

Profil týmu a úprava sestavy
Do profilu svého týmu se dostanete z profilu svého uživatelského účtu. Stačí kliknout na záložku Klanbáze a v ní na požadovaný tým. Pokud jste vlastníkem týmu, máte možnost prostřednictvím tlačítek v liště upravovat jak jeho profil, tak členy, nechybí ani možnost předat vlastnictví někomu jinému nebo tým úplně zrušit. Chcete-li přidat člena, stačí ve spodní části editace sestavy psaním aliasu zahájit výběr hledaného hráče. Přidáním se z dotyčného stává čekatel, který vstup do týmu může potvrdit nebo zamítnout stisknutím příslušného tlačítka v pozvánce, která mu přišla jako zpráva do profilu. V případě přijetí se z čekatele stává hráč, kterému můžete v editaci členů specifikovat funkci výběrem z roletového menu. V případě nepřijetí uživatel úplně zmizí ze seznamu. Při předávání vlastníka vyberete přepínačem kohokoliv ze seznamu současných členů.

Rankbutton
Rankbutton slouží ke grafickému zobrazování aktuální pozice v žebříčcích klanbáze na libovolných stránkách. Tuto funkci můžete využít v podpisu na diskuzních fórech nebo na stránkách svého týmu, kde tak každý uvidí vaši aktuální pozici. K vytvoření rankbuttonu stačí navštívit stránku s generátorem. Zde vložíte ID uživatele nebo týmu (na konci odkazu do profilu týmu), zvolíte žebříček a vyberete si vzhled, který vám bude vyhovovat. Po stisknutí tlačítka Vygenerovat už jen překopírujete HTML kód na webovou stránku nebo fórum kód do podpisu na fóru.

Uzavření zápasu
Na stejné stránce, kde zápas domlouváte, jej také uzavřete. K tomuto účelu slouží tři tlačítka, která najdete nad logem obou zúčastněných stran. Pokud zápas proběhl v pořádku, použijte tlačítko Návrh výsledků, kde byste měli také přiložit screenshoty s výsledkem zápasu. V případě, že soupěř během hry jakkoliv porušoval pravidla, můžete využít tlačítko Návrh kontumace. Poté je vaší povinností v komentáři k zápasu uvést důvod a dostatečné důkazy. Chcete-li zápas z jakéhokoliv důvodu zrušit, zvolte Návrh storna. Je ve vašem vlastním zájmu, abyste průběh uzavírání sledovali až do konce kvůli možnému konfliktu. Pokud je soupeř v uzavírání zápasu rychlejší, vy můžete výsledek potvrdit nebo zamítnout dalším tlačítkem. Zamítnete-li jej, dostává se do stavu konfliktu, kdy se řešení ujímá admin. V tuto chvíli je opět potřeba odůvodnit své rozhodnutí v komentáři pod zápasem a přiložit důkazy.

Vytvoření týmu a registrace
Soutěžit s hráči nebo týmy v různých hrách můžete prostřednictvím systém žebříčků - Klanbáze. Stačí stisknout tlačítko Registrovat se na stránce vámi zvoleného žebříčku. Tímto způsobem se lze přihlásit pouze do soutěží 1vs1, tedy hráč proti hráči. Pro vstup do ostatních žebříčků je třeba být členem týmu více hráčů. Pokud žádný tým nemáte a chcete si jej založit, stačí v týmovém žebříčku kliknout na tlačítko Založit tým. Právě se stáváte vlastníkem a kapitánem nového týmu, můžete tedy nabrat potřebné množství členů a registrovat ho do soutěže. Po přihlášení následuje čekání na schválení hráče nebo týmu adminem. Podmínky pro vstup se dočtete v pravidlech, ke kterým se dostanete přes příslušné tlačítko na stránce zvoleného žebříčku. Pokud podmínky nesplňujete, admin vás z čekajících na schválení vyhodí s možností návratu. Důvod vyhození najdete v profilu hráče na záložce Klanbáze u příslušného žebříčku nebo v profilu týmu na témže místě. Registrace týmu se nezdaří, pokud se jakýkoliv jeho člen již nachází v jiném týmu téhož žebříčku.
Toplist