Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Články a videa v blogu

Členové redakce blogu
Pokud si vytvoříte svůj blog, jste automaticky jeho šéfredaktorem, tedy členem s nejvyššími právy. Můžete si ale také přidávat a odebírat další uživatele, kterým lze úroveň oprávnění kdykoliv změnit, stačí kliknout na tlačítko Redakce v liště s nabídkou vašeho blogu. Vepsáním aliasu požadovaného uživatele ho přidáte, poté mu můžete nastavit oprávnění a změny uložit příslušným tlačítkem. Jako šéfredaktor máte možnost spravovat kompletní obsah celého blogu – přidávat, editovat, zveřejňovat, skrývat a mazat příspěvky všech členů redakce a upravovat profil i typ blogu nebo jej celý smazat.

ID videa
ID videa je unikátní identifikátor každého videa v rámci serveru, ze kterého pochází. Obvykle jde o kombinaci písmen a číslic, které naleznete v odkazu. Tyto znaky jsou důležité pro úspěšné vložení do vašeho blogu.

Stažení příspěvku z veřejných seznamů
Pokud je váš článek nebo video v rozporu s pravidly, může vám jej admin stáhnout z veřejných seznamů. V takovém případě lze příspěvek dohledat pouze ve vašem profilu. O této skutečnosti budete informováni prostřednictvím zprávy v profilu od příslušného admina, se kterým se můžete po sjednání nápravy dohodnout na jeho vrácení.

Vložení článku a videa
Když kliknete na tlačítko redakce na stránkách vpravo nahoře, uvidíte seznam svých blogů a pod ním výpis všech článků a videí. Výpis lze omezit na vámi vybrané časové období, které si nastavíte ve filtru níže. Pokud chcete přidat nový obsah, vyberte požadovaný blog a stiskněte tlačítko Přidat článek nebo Přidat video. Veškerá tvorba je neveřejná, dokud v editaci nezaškrtnete checkbox Zveřejnit, jste-li šéfredaktorem blogu. Součástí všech příspěvků je titulní obrázek, anotace a vlastní text, můžete přidat i anketní otázku nebo zařazení do kategorie vepsáním názvu kategorie. Vždy zveřejňujte pouze dokončený výtvor, ten se poté zobrazí na titulní stránce v sekci Blogy (články z blogů) nebo Videa. V případě úspěchu se může váš příspěvek dostat mezi deset nejlépe hodnocených, nejsledovanějších nebo nejkomentovanějších. Nejlepší články dostávají ocenění Top Story, které udělují admini blogů a které jsou k vidění v horní části celé sekce s velkým logem.

Založení blogu
Chcete-li na GamePark vkládat vlastní články a videa z různých serverů, je třeba mít vytvořený blog. Můžete si založit svůj, když v pravém horním rohu stránek stisknete tlačítko redakce a poté Založit blog. Stačí vyplnit jeho název, typ a volitelně popis. Normální blog je vhodný pro delší články, každý z nich se bude zobrazovat na vlastní stránce. Nekonečný blog se hodí při tvorbě kratších sdělení nebo pro návaznost na ta předchozí, všechny články budou pod sebou na jedné stránce. Mezi oběma typy se dá kdykoliv přepínat, když kliknete na tlačítko Přejít na blog a poté vpravo na tlačítko Upravit profil blogu. Prostřednictvím tohoto rozhraní můžete také nahrát logo blogu s rozměry 985x300 px ve formátech JPG či PNG nebo celý blog včetně jeho obsahu smazat.
Toplist