Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Nápověda

Online hry zdarma: nejvíce her na jednom místě. Online hry, Flash hry, Webové hry, hry ke stažení zdarma.

Nápověda

NÁPOVĚDA

Nevíte si s něčím rady? Projděte si naši nápovědu, najdete zde řešení nejčastějších problémů.
Bany, porušování pravidel, důkazy

Bany a deaktivace
Pokud se najdete na banlistu nebo vám do registračního emailu přišla zpráva o deaktivaci vašeho uživatelského účtu, můžete situaci dále řešit s příslušným adminem. S ním se také můžete zkusit dohodnout na odbanování nebo navrácení účtu. Při komunikaci nezapomeňte uvést své ID uživatele.

Porušování pravidel a důkazy
Pokud jste svědky porušování pravidel nebo se někdo dopouští přestupku na vás osobně, neoplácejte mu to stejným způsobem, ale zachovejte klid. Jeho prohřešky zdokumentujte např. pořízením screenshotů a pošlete adminovi příslušné části GameParku na email s přílohou. Nechcete-li posílat email, můžete využít volně dostupná úložiště na internetu a poslat adminovi odkaz ke stažení prostřednictvím zprávy do profilu. Pokud se důkazy skládají z více souborů, zabalte je do archivu RAR pomocí jakéhokoliv archivačního programu. Nikdy do zprávy nezapomeňte uvést nick uživatele, na kterého si stěžujete, a důvod stížnosti. Dojde-li k přestupku v nějaké online hře, nezapomeňte na jednoznačnou identifikaci uživatele, identifikátory v těchto hrách nejsou nijak provázány s registrací účtu na GameParku. Jak postupovat se dočtete v části každé online hry na fóru.

Screenshoty
Screenshot jakékoliv aktuální plochy na monitoru pořídíte stiskem klávesy PrtScr (obvykle napravo od klávesy F12). Poté spustíte program Malování (Start\Všechny programy\Příslušenství) a z menu Úpravy vyberete položku Vložit. Obrázek uložíte příkazem Uložit z nabídky Soubor. Zadáte jeho název a v roletovém menu pod ním vyberete formát PNG nebo JPG. PNG používejte výhradně pro plošnou grafiku (např. screen klienta nebo stránek), JPG pro fotky ze hry nebo jinak různorodou grafiku.
Toplist