Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Nabídka PS Plus pro únor

01.02.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
Leden je minulostí a tak tu máme nabídku nových titulů v rámci programu PS Plus. Tentokráte převládnou plošinovky a pixel artová grafika, nebo kvalitní horor.

Tentokrát se o nových hrách pro program Playstation Plus dozvídáme skutečně na poslední chvíli na přelomu měsíce a stejně tak posledních několik chvil máte na stažení her za leden, o kterých jsme rovněž psali.

 

LittleBigPlanet 3
Stěžejním titulem pro únor bude třetí díl adventurní série LittleBigPlanet, která má exkluzivitu právě pouze na konzolích od Sony. S prvním a druhým dílem jste se mohli setkal na Playstation 3, kde excelovali a patřili k nejlepším titulům a také díl pro PS Vita si odnesl dobrá hodnocení. Díl číslo tři, tentokráte již pro Playstation 4, si ale bohužel nedokázal podržet nastavenou laťku kvality a noví autoři si s tím neporadili úplně na sto procent. Přesto se jedná o kvalitní adventuru-skákačku s logickými hádankami, kterou si stojí za to zahrát.

 

 

Příběh hry se točí opět kolem planety Bunkum, kde ďábelský Newton ukradl obyvatelům všechny nápady. Na ploše zhruba deseti hodin tak budete používat různé schopnosti, skákat, houpat se a provádět další skopičiny.

 

 

Not  a Hero

Druhým stěžejním titulem pro PS4 je 2D střílečka s pixelartovou grafikou, kde se v roli fialového králíka Bunnylorda chcete stát spasitelem celého lidstva a začít v Anglii. Zde se chcete dostat k moci a svou kampaň založíte na vymetení veškerého zločinu za pomoci své party podivných hrdinů, které pro násilí nejdou daleko. Způsob hry je trochu podobný titulu Hotline Miami, najdete zde řadu odemykatelných hrdinů a překvapivé taktické možnosti, které by hráč ani nečekal. Suma sumárum, určitě neprohloupíte, pokud vyzkoušíte i tuto hru.

 

 

Na PS4 si dále můžete zahrát souboje velryb ve vesmíru ve Starwhal jako crossbuy z PS3, dále další pixel artovou plošinovku Ninja Senki DX a velmi dobře hodnocenou logickou hru TorqueL.

 

 

Na PS3 je to hororová hra Anna: Extended Edition s mnoha puzzly, temnou atmosférou, která reaguje na vaše činy, několika konci a zajímavým prostředím, které je v extended edici ještě rozšířeno.

 

Únorová nabídka bude k dispozici pro stažení od 7.2.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist