Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Nabídka PS Plus na květen

01.05.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
Květnová nabídka her pro program PS Plus je již několik dní známá a tentokráte je poměrně zajímavá. Na své si přijdou jak milovníci akčních her, tak adventur a nezávislých projektů.

Se začátkem května je tu opět nabídka programu Playstation Plus, tedy her, které si můžete do své knihovny stáhnout dle libosti a využívat je po celou dobu, co si budete program Plus platit. Asi největším lákadlem v tomto měsíci bude příběhová adventura Tales from the Borderlands od studia Telltale, která vás zavede na planetu Pandora a v rámci filmečky vyprávěného příběhu vám umožní prožít zajímavý příběh a drobně ovlivňovat jeho vývoj. Série epizod získala velmi slušná hodnocení, ale přesto bychom asi byli radši, pokud bychom se zdarma dočkali některé ze stříleček Borderlands.

 

 

Jako doplněk k Borderlands je v nabídce arkádová střílečka Alienation, která se prezentuje svižnou akcí, nabídkou několika různých charakterů a zajímavými mody jak pro single, tak multiplayer. Pokud máte nějakým způsobem aktivovaný americký účet, obdržíte místo Alienation podmořskou „uměleckou" hru Abzu.

 

 

Dále si můžete na PS4 zahrát cross-buy hry Type: Rider, což je logická nezávislá hra a akční Laser Disco Defenders.

 

 

 

Majitelé PS3 se můžou těšit na budovatelskou strategii Port Royale 3: Pirates and Merchants a starší diablovku Blood Knights.

 

Tento měsíc se nám nabídka zdá o něco zajímavější a především Tales from Borderlands jsou určitě zajímavým lákadlem. Na další nabídku se můžeme těšit zase za měsíc.

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist