Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Nabídka PS Plus na červen

06.06.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
V červnu se nabídka programu PS Plus poměrně vydařila a nabídne zábavu širokému spektru hráčů od milovníků krvavé lázně až po milovníky zajímavých a dojemných příběhů.

Červnová nabídka programu PS Plus je tentokrát skutečně rozmanitá. O pozici největší pecky se perou dvě velmi odlišné hry. První z nich je ani ne půl roku stará kooperační akce z pohledu vlastní osoby Killing Floor 2, kde bojujete společně s přáteli proti hordám nemrtvých a používáte při tom různé druhy zbraní a vybavení. S násilím se tu skutečně nešetři a krom něj hra nabízí i slušnou porci zábavy a obsahu.

 

 

Oproti tomu stojí nenásilná příběhová hra Life is Strange, která původně vycházela epizodicky, a ve které se v roli středoškolačky Max cestujete časem skrze zajímavý příběh plný zvratů, komplikovaných rozhodnutí a dojemných momentů. Obě hry jsou na PS4 doplněny kyberpunkovou střílečkou Neon Chrome, kterou si můžete zahrát i na PS Vita. Malá konzole od sony dostane v tomto měsíci ještě hru Spy Chameleon, kde, jak název napovídá, bude hlavní roli hrát maskování a unikání nepřátelům.

 

 

 

Majitelé starší konzole PS3 tentokráte mohou stáhnout akční adventuru Abyss Odyssey a závody WRC 5.

 

Nabídka bude dostupná od 6.7. a tím dnem i zmizí v propadlišti dějin nabídka z května.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist