Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Na slovíčko #1 - TCM.GeorgE

22.04.12, 15:57, autor: zex, vyšlo v blogu: SlovakTeam
Přínášíme Vám jedinečný rozhovor s Call of Duty 4 hráčem jednoho z nejlepších celků v Evropě. Neváhejte a přečtěte si bližší informace o Jiřím Groholovi, hrajícím v britských TCM-Gaming!

 

 

TCM-Gaming

 

 

Asi většina z Vás ví, že TCM-Gaming provedlo před pár týdny změny na Call of Duty 4 bojišti. Nyní se pod křídly tohoto evropského kolosu zabydlela parta z České republiky, kterou vede Jan 'paradox-' Duchoň. My jsme se rozhodli pozvat do horkého křesla jednoho z hráčů, který se do sestavy TCM zapojil mezi posledními. Více už v rozhovoru.

 

 

Informace v kostce:

Jméno a příjmení: Jiří Grohol

Nick: GeorgE

Národnost: Česká

Věk: 18 let

Pohlaví: Můž

Činnost: Hráč Call of Duty 4

Povolání: Student

Bydliště: Kadaň

 

 

 

 

Ahoj, na úvod bych tě rád poprosil, zda bys nám představil mladíka, jež se skrývá pod nickem GeorgE.
Čau, mé jméno je Jiří Grohol, bydlím v Kadani a zrovna budu maturovat na stavební průmyslovce. Aktivně hraju florbal a momentálně hraju za tým TCM.

Jak jsi se vůbec k hraní dostal, popřípadě kdo, nebo co tě k němu dotáhlo?
Přes mého strejdu, dříve známým spíše na MOHAA, CoD 1 a 2 pod nickem shamp1x nebo Mich@l86 (":D"). Tajně jsem chodil hrávat na jeho počítač a nespočetněkrát jsem dostal do držky a tak to začalo... Ve 13ti letech jsem dostal vlastní počítač a dal jsem se do toho.

Tvé jméno je velmi často spojováno s CoD4 týmem nEophyte, kde si prožil valnou část progamingového působení. Mnozí ovšem nevědí, s jakými hráči si v mančaftu působil. Můžeš nám je tedy predstavit a říct, který z nich ti přirostl k srdci uplně nejvíce? 
Nejspíš to tak asi bude. Poprvý jsem působil v nEophyte v sestavě Vlastik, neitheR atp. a tam mi nejvíce přirostl k srdci asi Vlastik, ale nedá se říct, že s ostatními bych si nerozuměl, bylo to se všemi skoro na stejno, jen s timhle člověkem jsem si mohl říct víc, než jen probírat hru. Po druhé jsem vstoupil do nEph s Thomasovcema a tam to byl samozřejmě Hitch a je tomu tak i do teď. Určitě i Thomas.

Vyjmenuj nám alespoň své největší úspěchy při hraní Call of Duty.
Asi 2. místo na ESC v polsku, kde jsme prohráli v prodloužení ve finále a 1. místo na WGT 2010, kde jsme jednoznačně dominovali. Pak nějaký umístění na menších Grunex LANkách atp.

Před pár dny jste společně s Kingem a Hitchem zavítali do britské organizace TCM Gaming. Jak se zrodil tenhle přestup?  A vůbec, jaký je to vlastně pocit, být součástí jedné z nejlepších světových organizací, jakou TCM bezesporu je?
Jelikož měli v TCM nějaké neshody, který paradox popsal v rozhovoru na jiném portálu, zkoušeli různé hráče Evropy, ale nejspíš jim to nesedělo, germaine uvolnil cestu a tak se rozhodli udělat kompletní českou sestavu. King s nimi hrál už dříve a tak to byla jasná volba, já byl na volné noze a posledním hráčem v hledáčku TCM byl Hitch, za což jsem rád. Tahle sestava mi zatím sedla parádně! Jinak jaký je to pocit... Je paráda se nestarat o to kde seženeme finance na další LANku a neřešit lidi, který nemají peníze a vy to vlastně za spoluhráče musíte ještě platit a ty peníze už nikdy neuvidíte. Takže ano, je to super pocit.

Co pro tebe hraní znamená? Kolik času denně hraní věnuješ a je pro tebe koníčkem, nebo spíše něčím důležitějším?
Dřív jsem to hrotil až moc a nevím jak to nazvat teď. Věnuju tomu večery, tj. od sedmi nebo osmi hodin večer, třeba do jedenácti nebo dvanácti večer. Odpoledne mám buď trénink, jdu cvičit a nebo prostě ven na kolo, brusle či něco podobnýho. Hraní mě baví hlavně kvůli lidem, LANkám a kvůli těm momentům kdy se vyhrává.

Opustil bych ProGaming a zabrousil spíše do jiných koutů tvého života. Co ty na to? Podíváme se na tvůj osobní život. Určitě máš svůj volný čas. Jak s ním nakládáš, když zrovna nehraješ?
Jak jsem řekl v jedné předchozí otázce. Věnuju se florbalu, chodim cvičit, rád jezdim na kole, bruslích a různé jiné sporty a měl bych se začít učit na maturitu. Volný čas zkrátka plně využívám a určitě si celý odpoledne nepařim kulky u počítače, ještě k tomu, když je tak krásně.

Další otázka bude především zajímat naše čtenářky. Máš v současné době přítelkyni? Pokud ano, pochlub se nám :).
Momentálně jsem bez přítelkyně.

Jak zvládáš svůj osobní život? Kam směřuje tvoje současné zaměření? Co je pro tebe momentálně prioritou.
Po škole hned do práce a dálkově VŠ finanční a správní, konkrétně obor Marketingová komunikace. Momentální prioritu asi nemám. Prostě si užít život naplno.

Tak jako máme úspěchy v herním světě, tak si cenníme i těch v reálném životě. Co ty osobně považuješ za svůj největší úspěch, který se ti v životě povedl?
Jsem ještě mladý na to, abych měl úspěchy, kterých si opravdu vážím. Vždyť ještě nemám ani maturitu :-).

Pomalu se blížíme ke konci tohoto rozhovoru. Pověz nám, čeho by jsi chtěl ve svém životě dosáhnout, jak v PG tak v RL. Myslíš si, že se ti tvé sny vyplní? Jsi typ, který jde za svým cílem až do roztrhání těla, nebo to při prvním neúspěchu zabalíš?
Chtěl bych úspěšně a bez problémů udělat maturitu, bakalářské studium a pak nejspíš i magisterské. Jsem hrozně zapálený do hudby a tak možná v tomhle odvětví bych chtěl něčeho dosáhnout, ale to je zatím ve hvězdách. Ohledně PG - teď mám velkou příležitost a doufám, že se mi splní moje dřívější sny a budu stát na vrcholu bedny evropských turnajů. Jsem sebevědomý a když opravdu chci, jdu do všeho naplno.

Závěrečný rozstřel:
Fotbal - Hokej
Alko - Nealko (obojí)
KFC - MC'Donalds
Western Wolves - eSuba
jANNY - miRACLE
AK-47 - AK-74u
Attack - Defence

Nakonec ti dávám libovolný prostor, který můžeš využít třeba na pozdrav svých fanoušků, kamarádů, nebo na cokoliv jiného. Díky za tvůj čas a přeji ti mnoho štěstí, měj se.
Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za podporu, také managerům TCM-Gaming a našim sponzorům Cooler Master, CM Storm a Multiplay. Zdar!Doufám, že se Vám rozhovor líbil. Za celý SlovakTeam přeji Jirkovi, ať se mu v nové sestavě daří a sbírají pro Českou republiku co nejvíce ocenění!


Se svolením autora článku převzato z webu slovakteam.eu

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 4: Modern Warfare v našem shopu:
Cena:
399 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360, PS3, Wii
Koupit hru Call of Duty 4: Modern Warfare

ANKETA

Líbil se vám rozhovor?

Ano
Ne

Celkem: 254 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Profesionální herní tým a poskytovatel gamehostingu! Více informací naleznete na www.slovakTeam.eu
* Založen: 13.4.2012 20:10:18
* BlogRank: 1,17
* Přístupů: 14 860
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist