Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

MOHAA - Zákaz Silent Shotu

29.01.10, 16:46, autor: duchodce_, rubrika: GamePark - Novinka

Jak si jistě mnozí z vás všimli, poslední dobou se nám na MOHAA rozmohlo používání tzv. silentshotu. Silentshot - je tichý výstřel ze sniperky se současným odhozením zbraně a uchopení pistole, a to celé za obdivuhodně krátký čas.

 

Je tedy na admin teamu, aby k tomu vyjádřil svůj názor. Většina hráčů, kteří používají tento bind, scrip nebo pk3 soubor si myslí, že je to povolené. Musíme vás zklamat.

 

Povolené to není. Jelikož se jedná o přidaný soubor pk3 (nebo script), který se načte po spuštění hry, nebo bind na dva příkazy na jedné klávese, jde o nedovolené zvýhodňování oproti ostatním hráčům, kteří hrají čistě, a tím pádem o zakázanou činnost v MOHAA.

 

Proto jsme rozhodli, že od dnešního dne je použití silentshotu ve hře MOHAA na Gameparku zakázané.

 

Věřím, že to velká většina poctivých hráčů přivítá a podvodníci, co to používají, rozpoutají v diskuzi nebo na fóru flejm. Jakákoliv diskuze na téma povolení Silentshotu je bezpředmětná a admini na ni nebudou reagovat. Za použití silentshotu ve hře bude následovat kick bez výstrahy, za opakování budou admini rozdávat bany na 1-3 dny, za další opakování použití silenthotu se proti hráči bude postupovat jako kdyby používal cheaty, tzn. ban až na jeden rok na celý Gamepark. Rozhodli jsme se takto mírně postupovat pouze první měsíc od vydání tohoto článku. Poté budeme trestat hráče, kteří to používají, stejně jako kteréhokoliv cheatera bez výstrahy.

 

Za admin team MOHAA
duchodce_

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Medal of Honor: Allied Assault -Hodnocení GameParku:
89%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist