Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Už jste si u nás zkusili MineCraft? Pokud ne, je to velká škoda, přicházíte o spoustu zábavy! Od spuštění prošel server mnoha změnami a v tomto článku Vás s nimi seznámíme. Máme připraveny bonusy pro Premium hráče, čtěte dále!

Minecraft na GameParku vznikl 3. 7. 2012 a již během 2 dní měl přes 40 hráčů (z 50 možných) online ve špičce.  Během dalších 2 dní se počet hráčů zvedl na 50 a po změně slotů na 100 hraje na serveru ve špičce přes 70 hráčů online.

 

Díky tomu se náš server řadí k těm největším a nejambicióznějším na české scéně. Zda server přesáhne 100 hráčů online je jen na Vás. Náš server na Vás čeká.

 

www.gamepark.cz/hra/minecraft

 

náš spawn:

  

 

Mód serveru

A co na serveru naleznete? Minecraft na GP je pojat ve stylu survival, tedy můžete si svobodně stavět tam, kde není něčí pozemek, svobodně pěstovat, zabíjet moby nebo chodit do mob arény. Prostě si žít. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že náš server má nejvyšší obtížnost, tedy monstra jsou silná a lze umřít na hlad.  Díky tomu hráči přes noc zůstávají doma a hře to přidává k realističtější atmosféře.

 

hráčské budovy na spawnu i mimo:

  

 

Pluginy

Všechny hráče jistě potěší plugin McMMO, jenž z minecraftu dělá tak trochu RPG. Nejde však o žádné omezení, kdy byste nemohli něco těžit, naopak. Za to, že provádíte určitou činnost, jste odměňováni zvyšováním konkrétního skillu a přístupu k určité abilitě. Například pokud uděláte 25 levelů v hrabání lopatou písku či hlíny, začnete vní nacházet glowstone dusty.  U rybařiny můžete vytáhnout různé poklady a u těžby rudy naopak zrychlit těžbů u diamantů či obsidianu.

 

  

 

Jako ochranu před griefery používáme residence a LWC, proti cheaterům máme také celou řadu pluginů. Takže máte zajištěno, že diamanty zůstanou nevytěžené.

 

Pokud vás již nebaví stavba či craft, můžete zajít do MobArény. Jde o starobylé ruiny ve kterých se ty nejodvážnější z nejodvážnějších postaví hordě nepřátel. Odměnou budiž finanční odměna a pro ty nejvyšší, to nejlepší brnění ve hře.

 

  

 

Co nás čeká do budoucna? Určitě vstup do The End a serverové poražení Enderdragona. Dále pro Vás chystáme různé atrakce jako je podkopávací aréna, parkour aréna a různé vodní atrakce.  A pokud bude zájem, po naplnění PvE serveru (100 hráčů online) by se mohl připravit PvP server s fračkní válkou.  Pokud máte sami návrh na nějaké zajímavé pluginy, neváhejte nám napsat na fóru.

 

  

 

Výhody ve hře

Máte na Gameparku Premium? Pokuď ano, získáte ho i ve hře zdarma! To znamená větší residence, možnost změnit se na zvíře a stavbu výtahů, mostů a bran.  Pokud máte dostatek gbodů, kupte si VIP a pořádně to roztočte.

 

VIP vám zajístí ještě větší residence, více změn na zvěř a monstra, možnost těžby v netheru a následný prodej, stavba warpů, větší počet homů, barevný text v chatu, rezervovaný slot při zaplnění serverů, ochrana před vyhozením při AFK, unban při prohřešku za cenu ztráty VIP a 1x týdně dia výbava zdarma.

 

Ceník:

Hráči, co maji na GameParku Premium účet: MineCraft Prémium zdarma, VIP za 175 Gbodů.

Ostatní hráči: MineCraft Prémium za 75 Gbodů a VIP za 250 Gbodů.

 

Prémium i VIP je na 1 měsíc, poté se kontroluje zda má uživatel na webu stále Premium, pokud ano Prémium na MC se prodlužuje, VIP se musí znova platit.

 

Dále je možné zakoupit si 100 či 300ks libovolných předmětů (ne dia/iron/lapis blocky) za cenu 150 a 300 Gbodů.

 

Podrobnosti o výhodách najdete na fóru.

 


 

Pokud máte rádi Minecraft, určitě se ukažte na našem MC serveru. Jedeme na verzi 1.2.5. Registrace se provádí /register heslo znovaheslo, příště už jen /login heslo. Podrobnější informace o připojení do hry najdete na stránce hry - www.gamepark.cz/hra/minecraft

 

IP: 82.208.14.110:25561   Mapa: http://gpmapa.tk

 

Mob Aréna

  

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Zkusili jste MineCraft na GP?

Celkem: 735 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Minecraft -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
SimulátoryŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist