Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Již brzy mají dorazit hned dvě DLC pro titul Dead Rising 4. Jde o rozšíření s názvy Frank Rising a Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf. Dosud jsme o nich téměř nic nevěděli, avšak Microsoft některé informace odhalil. Přestože neznáme přesné datum vydání, obojí se má objevit již brzy a to za 10 dolarů za kus, případně budou dostupné v rámci Season Passu.

 

Frank Rising - Toto rozšíření nabídne úplně nový příběh pro single-player. Naše hlavní postava Frank se stane nakaženým a zatímco jeho spojenci jej zavrhnou, on sám hledá lék. Než jej ale najde, získá nové schopnosti i neobyčejnou sílu. Nově již také nepotřebuje jíst, avšak zřejmě bude muset pojídat ostatní. Přesto mu nejsou osudy nevinných nenakažených lhostejné a bude se jim pokoušet pomoci.

 

Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf - Zde se podíváme do obchodního centra ve Willamette v Coloradu. Podíváme se však i do zbytku tohoto jedinečného města. Jak již název napovídá, zahrajeme si starý dobrý golf. Odemknout si můžeme různé kostýmy, míčky ale i speciální schopnosti. Nové skilly nám pomůžou i v boji proti zombíkům, kteří nás budou obtěžovat, zatímco se budeme pokoušet dostat nás míček do jamky. Hra nabídne také multiplayer a to až pro 4 hráče.

 

 

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist