Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Díky společnosti Metalshop jste se u nás mohli zúčastnit ligy ve hře Unreal Tournament 2004 a soutěžit tak o řadu slevových poukázek v celkové hodnotě 12.250 Kč. Ty byly velkým lákadlem pro hráče, a do ligy se přihlásilo 349 jednotlivců. Po kvalifikacích a tradičních kontumacích postoupilo 56 hráčů, kteří byli rozřazeni do tří výkonnostních lig.

 

Ve všech třech ligách šlo hlavně o dobré umístění v základním žebříčku, odkud hráči z druhé a třetí ligy postupovali do finálového play-off, kde sehráli nelítostné souboje o medailové pozice.

 

Jak jsem již naznačil, v lize první byly medaile rozdány na základě umístění v žebříčku. Jak vše dopadlo, kdo se umístil na stupních vítězů a jaké ceny si odnesl?

 

 

 

 

 

Konečné pořadí první ligy


1. místo:

Kataklysm!

 

2. místo:

DA*DeLzy

 

3. místo:

GeNx'-

 

 

Konečné pořadí druhé ligy

 

 

1. místo:

DA*cabal

 

2. místo:

pS*Memphis

 

3. místo:

[Darude_Schranz]

 

 

Konečné pořadí třetí ligy

 

 

1. místo:

barracuda68

 

2. místo:

infantrY.vindi'

 

3. místo:

s4F»Deril

 

 

Hráči si odnáší poukázky na nákup v Metalshopu. Vítězům gratulujeme, poraženým děkujeme.

 

1. LIGA 

 

1. místo: Poukázka v hodnotě 4.000 Kč

2. místo: Poukázka v hodnotě 2.000 Kč

3. místo: Poukázka v hodnotě 1.000 Kč

 

2. LIGA

 

1. místo: Poukázka v hodnotě 2.000 Kč

2. místo: Poukázka v hodnotě 1.000 Kč

3. místo: Poukázka v hodnotě 500 Kč

 

3. LIGA

 

1. místo: Poukázka v hodnotě 1.000 Kč

2. místo: Poukázka v hodnotě 500 Kč

3. místo: Poukázka v hodnotě 250 Kč

 

Rozhovor se zlatými vítězi

 

Jak jsi byl spokojen s průběhem ligy a celkově pak se svým umístěním?

 

1. liga - Kataklysm!

 

S umístěním jsem samozřejmě maximálně spokojený. Ale průběh nebyl uplně jednoduchý.. v lize bylo spousta problémů, které by se měli do příště vyřešit. Například Axis prošel do 1. ligy bez UT guidu, nebo že liga trvala nepřiměřeně dlouho.. hlavně playoff :) Každopádně nakonec se všechno vyřešilo tak jak má. Jsem rád že vůbec ještě takové turnaje jsou ;) Taky Musím říct, že jsem se na zápasy nijak nepřipravoval.. hrál jsem rovnou a bez warm upu.. o to víc jsem s prvním místem spokojenej.. i když bohužel v črchách a v ut04 už není konkurence jaká bývala.. není s kým trénovat :)

 

2. liga - DA*cabal

 

Celá liga byl výborný nápad. Ačkoliv přišlo UT3, faktem je, že UT2004 (především v ČR) zatím majoritně hraje více hráčů - viz. GP místnosti. Liga byla dlouhým počinem, tvrdým. Přes kvalifikaci, základní skupiny až playoff nakonec výustila v radost z hezkých a řekl bych hodnotných cen jenž Metalshop a Gamepark zprostředkovali. Jediné co mě vážně štvalo byl přístup některých hráčů vůdči turnaji a machinací se zápasy. Komunita by určitě do budoucna uvítala další ligy či turnaje tohoto typu.

 

3. liga - barracuda68

 

Chci Vám říci svůj názor na soutěž, počínaje průběhem ligy, konče celkovým umístěním a dokonce budu tak drzý, že zhodnotím i ostatní faktory ligy. Průběh ligy v základních skupinách se mi zamlouval, především kvůli velkým časovým rezervám pro zápasy a tak i možnosti si každý zápas naplánovat tak, aby skutečně vyhovoval Vám i soupeři. Dále systém T-SYSu a pravidla se jeho týkající jsou také příznivě nakolěny pro hráče. Jde jen o to si pořádně přečíst jeho pravidla a nepodceňovat průběh ligy. Po základních skupinách následovalo  bleskové play-off, vše naštěstí usnadnil "dodatek pro Velikonoční svátky". V mé, tedy třetí lize jsem se nesetkal v základní části ani v play-off s žádným problémem velkou neshodou či nějakým obviněním, vše tedy proběhlo v pořádku. Umístil jsem se na prvním místě, tudíž jsem s celkovým umístěním v lize určitě spokojen. Tolik k samotnému průběhu ligy. Nyní bych rád uvedl, že ceny v soutěži se mi moc líbily a připadaly mi pro mou (třetí) ligu až nadprůměrné. Dále jak tomu už bývá u každého turnaje, v základní části bylo dosti defaultních výher, naštěstí jakmile vše prošlo sítem základních skupin, zbyli jen hráči, kteří o turnaj měli skutečně zájem a zápal, v dohodě pak tedy nebyly žádné komplikace.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Unreal Tournament 2004 -Hodnocení GameParku:
88%Hodnocení čtenářů:
Digital ExtremesVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist