Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Co jiného by mohlo přilákat spoustu příznivců tak skvělé a stále oblíbené hry Medal of Honor: Allied Assault, než pozitivní změny, které Vám jako admin tým chceme přinést v letošním roce?


Není to tak dlouho, kdy jsme se s jednotkou napůl vystrašených mlaďochů a napůl ostřílených veteránů vylodili na pláži Omaha. Přebíhali od jednoho železného kříže ke druhému, snažili se skrýt před smrtonosnou kropenicí z německého bunkru a sem tam šimrat nepřítele po metr tlusté betonové zdi chaotickou střelbou od boku. Málokterá hra napříč všemi žánry dokázala vytvořit natolik sugestivní atmosféru, jako právě první inkarnace letité série Medal of Honor s poditulem Allied Assault, která se na monitorech objevila před téměř šesti lety. A i když zub času nahlodal velice výrazně (nejen) grafickou stránku, jedná se stále o jednu z nejlepších her s válečnou tématikou.

 

Ve světě se nejvíce hraje Realismus mod, a proto jsme se rozhodli ho přidat i k nám na GamePark. A co víc, rádi uděláme i turnaj spjatý s tímto modem. Hrálo by se ve stylu OBJ, což se osvědčilo už v minulosti jako nejhranější.


Otázkou však je, zda si zahrát pouze defaultní mapy jako je V2, Hunt a Bridge, či zahrnout širší výběr map na Renan a Stlo. Kombinace defaultních a novějších méně hraných map by mohla rozšířit výběr a možnost pro každý tým.


Hrálo by se 3vs3, tak jak to bylo v předchozím turnaji, tak abychom dokázali utvořit dostatečný počet týmů. Pro jakékoli dotazy, nápady či připomínky je na foru založen topic, kam můžete vše směrovat. Termín případného turnaje je zatím v plenkách, ale brzy budeme mít možnost vyzkoušet skutečné zápasy v tomto modu v připravované klanbázi Realismus modu - 2v2, 3vs3 a 4vs4.

 

Těšíme se společně na vaše nápady a připomínky. Váš MoHAA admin tým.

Další články z této sekce...

ANKETA

Jaké turnajové mapy zvolit?

Celkem: 266 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Medal of Honor: Allied Assault -Hodnocení GameParku:
89%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist