Čekejte, prosím...
Logo sekce

Malí ragbisté Sparty na hokeji

23.11.17, 16:28, autor: MAXX´´´, vyšlo v blogu: Svět hokeje
Nejmladší přípravka Rugby Clubu Sparta Praha vybojovala v červnu Ostravě na závěrečném turnaji sezony 2016/2017 celkové vítězství, a získala tak titul Mistra republiky. Finálový turnaj hrálo osm týmů, Sparta prošla turnajem velmi snadno a poradila si s těžkými soupeři. Celkové vítězství a zisk zlatých medailí byl velkým zážitkem, nejen pro samotné hráče, ale i jejich rodiče. Velký dík patří nejen všem hráčům, ale hlavně hlavnímu trenérovi Petru Štěpánkovi. Velkých úspěchů dosáhli i na mezinárodním poli. Na jaře vyhráli turnaj v italském Vimercate v kategorii do 8 let, následně skončili v konkurenci 24 týmů na čtvrtém místě na mezinárodním turnaji Prague International Rugby Festival. Zlatí ragbisté si v neděli 19. listopadu při rodinném utkání s Třincem užili potlesk hokejových fanoušků přímo na ledě O2 areny a dostali pozornost od generálního partnera hokejové Sparty, společnosti Billa.