Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Malí ragbisté Sparty na hokeji

23.11.17, 16:28, autor: MAXX´´´, vyšlo v blogu: Svět hokeje
Nejmladší přípravka Rugby Clubu Sparta Praha vybojovala v červnu Ostravě na závěrečném turnaji sezony 2016/2017 celkové vítězství, a získala tak titul Mistra republiky. Finálový turnaj hrálo osm týmů, Sparta prošla turnajem velmi snadno a poradila si s těžkými soupeři. Celkové vítězství a zisk zlatých medailí byl velkým zážitkem, nejen pro samotné hráče, ale i jejich rodiče. Velký dík patří nejen všem hráčům, ale hlavně hlavnímu trenérovi Petru Štěpánkovi. Velkých úspěchů dosáhli i na mezinárodním poli. Na jaře vyhráli turnaj v italském Vimercate v kategorii do 8 let, následně skončili v konkurenci 24 týmů na čtvrtém místě na mezinárodním turnaji Prague International Rugby Festival. Zlatí ragbisté si v neděli 19. listopadu při rodinném utkání s Třincem užili potlesk hokejových fanoušků přímo na ledě O2 areny a dostali pozornost od generálního partnera hokejové Sparty, společnosti Billa.

ANKETA

Líbí ?

Ano
Ne

Celkem: 6 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE VIDEO

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Příběh českých a slovenských hokejistů trvá 100 let. Jejich slavné zápasy drží v napětí hokejový národ. Češi i Slováci jsou právem označovány jako hokejové národy ze středu Evropy. V tomto blogu budou zajímavá videa a články z hokejové prostředí včetně všech jeho příbuzných sportů.
* Založen: 5.12.2010 8:22:44
* BlogRank: 4
* Přístupů: 1 328 687
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 4
Toplist