Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Chystaný další titul studia Naughty Dog byl stále do velké míry zahalen rouškou tajemství. Americký herní magazín Game Informer přinesl slibované detailní preview, prostřednictvím něhož nám nabízejí další detaily o náplni tohoto titulu.

 

Už v debutovém traileru byla k vidění dívenka Ellie, právě ta má být jednou z hlavních hrdinů. Společně ještě s parťákem Joelem se vydají na drsné souboje do poničeného světa. Celou civilizaci zde sužuje především šílená infekce, jež se šíří větrem.

 

Vztah mužské a ženské hlavní hrdinky se má nést na vlnách hollywoodských filmů. Zmíněn byl i vztah Drakea a Tenzin z Uncharted 2. Po vizuální stránce se máme dočkat skutečně nádherného zpracování, především jde tvůrcům o reálné zachycení ruin a velkou míru přirozenosti.

 

Slovo se dostalo i na souboje, které mají být hodně drsné a mnohdy nablízko. Pro zdolání nepřátel využijeme občas také objekty jako třeba dřevěné prkno. K tomu nás chtějí donutit především nedostatkem nábojů, s nimiž budeme muset šetřit. Byť jen okrajově byly potvrzeny také určité online prvky, o nich ale zatím nevíme vůbec žádné detailnější informace.

Zdroj: CVG

Další články z této sekce...

Kupte si The Last of Us v našem shopu:
Cena:
1349 Kč
Verze:
PS3
Koupit hru The Last of Us

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
The Last of Us -Hodnocení GameParku:
92%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Žánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist