Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Lví srdce (Lionheart)

30.10.16, 14:39, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Filmy

Herci - Jean-Claude Van Damme, Harrison Page, Deborah Rennard, Lisa Pelikan, Ashley Johnson, Brian Thompson, Michel Qissi, Eric Karson, Billy Blanks, Jeff Speakman, Scott Spiegel, Lawrence Bender, Kamel Krifa, Abdel Qissi, Mark Zacharatos, Magic Schwarz, Lew Hopson, Clement von Franckenstein, Stuart F. Wilson, Paco Christian Prieto

Režie - Sheldon Lettich

Žánr - Akční, Drama, Sportovní

Délka filmu - 104 minut

Rok vydání - 1990

Země - USA

Moje hodnocení - 79%

Lyon Gaultier dostal dopis do cizinecké legie ,že jeho bratr byl napaden a zaživa upálen. Bojuje o život a chce ještě Lyona vidět. Velitel je ale proti aby opustil legii tak mu nezbývá nic jiného než útéct za bratrem do Ameriky. Po cestě do Ameriky se střetává s černým bývalým bojovníkem v pouličních rvačkách Joshuo, který ho také přivede k pouličním rvačkám o peníze boje muže proti muži. Když Lyon vyhraje Joshua ho seznamuje se zákeřnou Cynthii, která pořádá zápasy už o velké peníze. Když konečně dorazí do USA dozvídá se špatnou zprávu jeho bratr na následky popálení zemřel. Cítí povinnost postarat se o jeho ženu Helenu a dceru Nicol i když dává smrt svého manžela za vinu právě Lyonovi. Začne tedy bojovat i když zpočátku nechtěl aby mohl Helen a Nicol dávat peníze. Zápasy mu vycházejí a tačne tím vydělávat peněz. V tom už jsou na jeho stopě dva vyslanci z cizinecké legie co mají za úkol Lyona najít a přívést zpět. Mezi tím Lyon příjmá dohodnutý zápas s zatím neporaženým Atilou, který je velci silný a nelitostný ale v případě výhry by zajistil dobrý život pro sebe, Helen, Nicol i Joshua. Povede se mu zápas vyhrát a bude se muset vrátit zpět do legiie?

Další články z této sekce...

ANKETA

Viděli jste film?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 1.11.2012 13:49:34
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 48 209
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist