Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

S novou řadou výrobků LEGO® NEXO KNIGHTSTM představuje LEGO Group nový herní koncept, který spojuje digitální herní zážitek se zážitkem z fyzického stavění. Tato nová řada je postavena na třech pilířích - na klasických stavebnicích LEGO, herní aplikaci a futuristickém příběhu o rytířích. Společnost LEGO tak přináší dětem již od 6 let zcela nový způsob hry. Příběh, hru a reálné stavebnice propojují skenovatelné NEXO štíty, které lze najít na různých místech (např. na stavebnicích, v obchodech, v LEGO katalogu nebo na internetu). Naskenováním štítů jsou aktivovány NEXO Síly v aplikaci. Použitím těchto sil zdokonalují děti schopnosti pěti mladým a statečným rytířům NEXO KNIGHTS, kteří ve hře i příběhu brání království Knighton proti zlému šaškovi Jestrovi a jeho lávovým příšerám. Rytíři budoucnosti jsou vedeni Merlokem 2.0, digitálním čarodějem, který hrdinům NEXO KNIGHTS pomáhá při jejich dobrodružstvích.

 

„Nechali jsme se inspirovat potřebami a přáními dětí ve věku od 6 do 12 let, které toužily po nových digitálních zážitcích. LEGO Group vyvinulo futuristický herní svět, který se točí kolem pěti rytířů z budoucnosti," říká Casper Thingholm, globální ředitel marketingu v LEGO Group a jeden z vývojářů tohoto nového světa. „Kladné ohlasy a další nápady od dětí, jež novou řadu výrobků testovaly před vydáním, nás neustále ujišťovaly o správném směru naší práce," pokračuje Thingholm.

 

 

Herní koncept LEGO® NEXO KNIGHTSTM nabízí možnost propojit hru v digitálním i skutečném světě, čímž fanoušci LEGO objeví zcela nový herní zážitek, ať už jsou ponořeny do příběhu se stavebnicí, nebo se přihlásí v aplikaci. Televizní seriál NEXO KNIGHTS s rytíři ovládajícími technologii z budoucnosti navíc obsahuje napínavé příběhy. V České republice budou epizody od dubna vysílány na TV Prima.

 

 

Digitální herní zážitek s LEGO® NEXO KNIGHTSTM

Aplikace LEGO® NEXO KNIGHTSTM MERLOK 2.0 přináší zcela nový digitální koncept. Vyzývá hráče, aby se zaměřili na pátrání po více než 170 NEXO štítech. V digitální formě je najdou ve videích na LEGO.cz/NEXOKNIGHTS nebo v televizním seriálu, v tištěné formě například v časopisech a obchodech nebo přímo na LEGO kostkách v nových stavebnicích. Naskenováním štítů ve skutečném světě se aktivují nové NEXO Síly v digitální hře. V ní pak pomáhají Síly virtuálním rytířům ochránit království Knighton.

 

Aplikace je od ledna 2016 dostupná zdarma v App Store, na Google Play, v Samsung App Store a Amazon App Store a nepožaduje žádné následné nákupy, poplatky ani osobní údaje dětí. Od ledna 2016 je k dostání také 15 nových stavebnic LEGO® NEXO KNIGHTSTM inspirovaných příběhem království Knighton. Celá spousta detailů v nových setech přinese tvořivější stavění a spoustu možností, jak ve výrobcích naskenovat štíty, které aktivují další NEXO Síly v aplikaci. Seznam všech zařízení, která podporují aplikaci, je k dispozici na www.LEGO.cz/devicecheck.

 

 

 

S NEXO Silami zachráníte království

NEXO Síly mají tvar štítu a každá ze Sil má svůj vlastní obrázek. K jejich získání a vytvoření vlastní sbírky štítů slouží v aplikaci Merlok 2.0 skener sil. Pokaždé, když uvidíte štít, můžete použít aplikaci Merlok 2.0, abyste si ji naskenovali a přidali ji do své sbírky. Stačí přejít do sekce skenování sil, přidržet nad štítem zařízení a zmíněný skener se postará o zbytek.

 

 


Příběh LEGO® NEXO KNIGHTSTM

Zlý šašek Jestro vypustil z Knihy příšer hordy příšer, díky kterým chce ovládnout království Knighton. Naproti tomu Merlok 2.0 působí v roli digitálního čaroděje, který ovládá úžasné NEXO Síly k tomu, aby mohl pěti rytířům z Rytířské akademie dodávat vylepšení v boji proti hrozivým lávovým příšerám. Úkol rytířů je ochránit království Knighton před Jestrem a jeho armádami příšer. Hráč se stává jedním z rytířů a díky NEXO Silám může porazit útočící příšery.

 

Pro více informací navštivte LEGO.cz/NEXOKNIGHTS

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist