Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Legionář (Legionnaire)

29.06.16, 21:55, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Filmy

Herci - Jean-Claude Van Damme, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Steven Berkoff, Nicholas Farrell, Daniel Caltagirone, Joe Montana, Kamel Krifa, Crystal Allen, David Hayman, Dida Diafat

Režie - Peter MacDonald

Žánr - Akční, Dobrodružný, Válečný

Délka filmu - 98 minut

Rok vydání - 1998

Země - USA

Moje hodnocení - 77% 

Píše se rok 1925 ve francouzském městě Marsellie žije profesionální boxer Alain Lefevre. Zamiluje se do krásné Katriny ženy největšího mafiána ve městě Galganiho. Galgani mu nabídne aby za dost peněz prohrál svůj další zápas v boxu. Alain nejdříve souhlasí ale během zápasu si vše rozmyslí a zápas vyhraje. A po zápase chce utéct s Katrinu a svým nejlepším kamarádem Maximem do USA za utržené peníze. Galgani na všechno příjde Katrinu jeho lidé chytí a Maxima zastřelí. Alain jako jediný uteče ale při útěku zastřelí bratra Galganiho což ho rozčílí ještě více než nevěra a vyhranej zápas. Alain ví, že musí zmizet dost daleko. A nechá se naverbovat do Francouzské cizinecké legie až do dalekého Maroka. Probíhá dost tvrdý výcvik pod tvrdým dozorem, protože v Marockých pouští čeká nebezpečí na každém kroku a  bojovníci vedení Abd-el-Krimem jsou blízko. Alain se seznamuje s černochem Lutherem, britským veteránem Mackintoshem a poněkud slabším Guidem. Všichni čtyři si pomáhají a chtějí přežít tuto nelítostnou bitvu. Podaří se jim vyváznou a uvidí ještě Alain Katrinu, kterou stále miluje?

Další články z této sekce...

ANKETA

Viděli jste film?

Ano
Ne

Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 1.11.2012 13:49:34
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 48 022
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist