Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Lednová nabídka PS Plus

07.01.17, 14:00, autor: Malinka, rubrika: Konzole - Téma
Leden již sice začal před pár dny, ale přesto stojí za to podívat se, jak je na tom nabídka Sony pro program PS Plus právě pro tento měsíc.

Jako každý měsíc, tak i v lendu se majitelé prémiové služby PS Plus mohou těšit na nějakou tu hru zdarma do své sbírky. V nabídce sice chybí nějaký vyloženě AAA titul, ale z nabídky si každý určitě aspoň jednu hru vybere.

 

 

 

Předně je to oficiální předělávka legendární adventury Day of The Tentacle Remastered z roku 1993, která svým vtipem, zajímavým příběhem a kvalitním herním podáním zabaví na dlouhé hodiny. Navíc si ji můžete užít i na cestách díky kompatibilitě s PS Vita.

 


Další velmi zajímavou a nedávno vydanou hrou je rozšíření This War of Mine: The Little Ones. To si sice v hodnoceních odneslo o něco horší hodnocení než původní hra, ale přesto je to velmi zajímavý titul, který stojí za to vyzkoušet. V tomto případě jde o naprosto vážně myšlenou simulaci přežívání ve válečném konfliktu, kdy si vyzkoušíte, jaké je to shánět potraviny, zásoby a zkrátka přežít, s dětmi.

 

 

 

Pokud vlastníte pouze starší PS3, můžete vyzkoušet arkádovou závodní hru Blazerush nebo stealth plošinovku Swindle. Obě hry jsou nadprůměrně hodnocené a druhá jmenovaná jde hrát i na PS4/Vita.

 

Lednovou nabídku uzavírají dvě menší hry, především pro PS Vita. První je varianta na „spoj tři“ World Beneath a retro bojovka Titan Souls.

 

Zdroj: Sony

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist