Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Pokud jste 6. února nadšeně sledovali start rakety Falcon Heavy, dost možná jste dostali chuť si stejně jako Elon Musk založit vlastní kosmickou agenturu a vydat se přímo ke hvězdám. To není zrovna nejlevnější záležitost a právě pro tyhle případy existuje Kerbal Space Program - hardcore simulátor vedení kosmické agentury od vývojářského studia Squad. Ten se navíc brzy dočká i svého úplně prvního DLC.

 

Rozšíření Making History do hry přináší několik scénářů, inspirovaných skutečnou historií kosmonautiky, ale především editor, který nám umožní vytvářet vlastní mise či výzvy a sdílet je s ostatními hráči. Mohou to být úkoly jako vypustit satelit v určeném čase, ale i zajímavější záležitosti jako zachraňování kosmonautů, různé havárie nebo přistání na cizích planetách. Do scénářů bude možné vkládat i nejrůznější překážky, pravděpodobně v podobě eventů.


DLC Making History vyjde na PC 13. března 2018 a bude stát 14,99 dolarů. Ti, kteří si hru koupili před dubnem 2013 jej ovšem dostanou zdarma jako dárek.

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist