Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Máte počítač starší jak dva roky? Koukli ste se po nové grafice, zvukovce či novém modemu? Nechte mě hádat co ste slyšeli, "Ne nemáme koukněte se do bazaru". Pfff diky za nějakej ohořelej šmejd.

Včera dopoledne sem šel kolem obchodu s elektronikou a z výlohy na mě koukala grafická karta Nvidia 8800GTX za 15 599Kč. Tak sem si řekl proč ne trocha mladé "krve" mýmu kompu neuškodí.

Zavolal sem známému, který vlastní malou sít obchodů s elektronikou a popsal mu co chci, řekl mi že 15 stovek je moc že mi jí dá za 12 799Kč, tak sem to vzal s tim že bych ještě vzal zvukovku protože mi nefunguje port pro mikrofon.

Přijel sem k němu i s bednou, aby mi to tam odborně namontoval. Tak teda sundal víko, vytáhnul grafiku a povídá hele vole dyť tam máš VGA porty, tak povídám a není 8800 s VGA portama? Ne to musíš PCIExpress. No jo jenže to je nová základní deska dalších 9000Kč, nj a hele nechceš ješťě RAMku? ty máš jenom 1024 MB nechceš dvoutisícovku, když už takovou grafárnu tak 940Kč, a co to máš za HDD? 60GB? fuj nechceš 400GB? no to už sem nemohl

Vim že PCIExpress sou rychlejší něž VGA ale jenom vás to nutí 1 rok starou věc vyhodit a koupit si novou. Vysolim 40 000Kč za takovej komp

a za 3 roky ho můžu vyhodit protože nic k němu nedokoupim. To nemluvim o monitoru, LCD má taky jíný porty než obyčejnej a všimly ste si že se dá koupit taková rozbočka se kterou napasujete LCD do obyčejnýho? Proč to tam nebylo rovnou?

Mám Pentium 4, 1024MB RAM, 60 GB HDD, GeForce 5200 XS a nic lepšího prostě mít nebudu.

No prostě zůstanu u svý motyky dokud nenašetřim 40 litrů a začne to zas odznova :D

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

* Založen: 7.6.2006 13:08:54
* BlogRank: 0,97
* Přístupů: 36 807
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 2
Toplist