Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Jak zrychlit PC

20.07.07, 14:33, autor: <P4tz0^>, vyšlo v blogu: ^9<^4^9^]^4P^94^4t^9z^40^9[^4^^
Pokud se vám nechce instalovat nový Windows a chcete urychlit váš počítač který jede z posledních sil tak čtěte dál .......

Pár kroků .....

Odinstalování :

Odninstalujeme nepotřebné programy a zapomenuté aplikace pomocí programu CCleaner, spustíte program a na levém boku vyberete položku Tools/Nástroje a postupně odinstalujete nepoužívané aplikace.

Vyčištění :

Smažeme zapomenuté, nepotřebné, nepoužíváné soubory které si různé programy vytvořili pro svoji funkci a nebo svojí funkcí je vytvářeli. Spustíme program CCleaner a vybereme možnost Cleaner/Čistič a nejprve analyzujeme a poté vyčistíme (Ti co používají Mozillu Firefox a nebo Internet Explorer ať neoznačují svůj prohlížeč jinak příjdou o svoje záložky)

Oprava registrů :

Opravíme registry které patřily odinstalovanám aplikacím a nebo nepoužívaných přípon. Spustíme program CCleaner a vybereme Issues/Problémy a opravíme registry pro bezpečnost se program zeptá jestli chcete zálohovat stávajíci registry.

Defregmentace HDD :

Přesune soubory tak aby pracovaly rychleji a ušetří i místo. Spustíme program O&O Defrag a defragmentujeme všechny disky.

Programy: CCleaner

O&O Defrag

Doufám že poznáte změnu

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

* Založen: 1.3.2006 6:57:32
* BlogRank: 0,99
* Přístupů: 41 746
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist