Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Jak jsem se dostal ke Call of Duty a jak jsem založil klan , jak jsme hráli CB a FW a nakonec jsme se rozpadli :'(

Ke Call of Duty mě dostal MorDaunt, můj kámoš ze školy .Takže jeden den jsem přišel ze školy a nainstaloval jsem vše . No a už jsem mu napsal na ICQ , že to mám a že můžem jít .Tak jsme hráli TDM ..... hrůza , sotva jsem měl tak 10:50 . No po několika tejdnech jsem se zlepšil díky kamarádovi

Ly-r!xXovi, ten mě naučil co a jak atd... to jsem ještě hrál pod nickem F!reReneg4de nebo taky RAMMS+EIN

Po dalších 2 týdnech jsem se s MorDauntem domluvil a založili jsme klan : Bl00d S0ld!3rs . V klanu se vystřídalo spousta hráčů , spousta jich odcházela , protože byli mladí a my proti nim jsme byli starý (prej) :D . Ale to je jedno .

Po Vánocích jsme se začli věnovat hře World of Warcraft a nějak nás to přestalo bavit . Já jsem se v únoru tohoto roku vrátil spolu s MorDauntem k CoD . Nabrali jsme nový hráče a zase jsme to rozjeli .

Poté jsme se s ostatními hráči dohodli, že založíme new klan a jmenoval se Pc Players . Vedlo se nám docela dobře v TDM 2/2 i v RoTDM, jen ten SaD 3/3 nám nešel .

Založili jsme new klan před týdnem, ale jelikož to bylo už jen zoufalství :( , tak jsme se rozpadli :'( .... Jen jsem se pomocí tohoto blogu chtěl rozloučit s hráči, kteří byli se mnou v klanu a moc jim za to děkuju, že mi tolerovali mojí neaktivitu poslední měsíc a půl ;-)

Díky moc hráčům : Dystyx, FleX, MorDaunt, Podz!m, Tond!fac, Ly-r!xX, Pan_Strojvudce, Marsh1, Krajic, Slaver31, cR3aToR?, Cr4ftM@n, V3li, ReeD, Wonder, Gryfo, F@lco a dalším , děkuju moc za to, že jste byli skvělý a že jste měli chuť a výdrž hrát v mým klanu ;-)

GooD ByE a GLHF v CoD a v Realným životě ;-)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

* Založen: 3.11.2006 10:15:23
* BlogRank: 0,88
* Přístupů: 6 585
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist