Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

 

 

Skoro každý druhý začínající streamer řeší dosti závážné problémy ze zvukem v programu Open Broadcaster a proto si dnes povíme "Jak správně nastavit zvuk v OBS". Častým problémeme je, že veškeré zvuky vám jdou z hlavního zvukového zdroje. Například zvuk z aplikace, ze hry, nebo dokonce od TeamSpeaku. Pokud však snížíte hlasitost vaší plochy, aby diváci více slyšeli Váš hlas, ztratíte tak hlasitost například Vašich kolegů ze strany TeamSpeaku. Všechno co vlastně slyšíte vy sami jde například ze zdroje (viz obrázek)

 

Jak tedy docílit, aby například zvuk od TeamSpeaku šel samostatně a nebyl tak součástí v našem případě výchozího zařízení Sound Blaster R3 a ve vašem případě například Reproduktory Realtek Definition Audio ?

Jednoduchou aplikací je program VB-Audio Software, který dokáže vytvořit nové zvukobé zařízení, díky kterému budeme moci nastavit různé aplikace mimo naše výchozí zařízení. Abychom neztráceli čas čtením a psaním dovolil jsem si pro Vás vytvořit videonávod, který pomůže vyřešit problém, který se nemusí týkat jen streamerů. Pod videem naleznete také odkazy k programu a k OBS Studio.

 

Budu velmi rád za vaše komentáře a budu rád za vaše nápady například k další tvorbě

 

 

OBS Studio ke staženíhttps://obsproject.com/cs/download

VB-Audio Softwarehttps://www.vb-audio.com/Cable/index.htm

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 16.4.2017 19:02:32
* BlogRank: 1,15
* Přístupů: 1 313
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist