Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Jak často u toho sedíte ?

11.05.07, 17:13, autor: McB_Gigadisk, vyšlo v blogu: McB_Gigadisk
Určitě každý z vás tu tráví hodně času u PC a ani neví, kolik toho je schopný za den napsat, naklikat myší. Víte vůbec kolik toho vaše klávesnice a myš musí vydržet každý den ?

Nedávno se tu objevil blog, který nás lanařil, abychom klikali myškou jen tak na nějaký obdélníček a posílali je, aby se naše zemička objevila na vyšší příčce. Zkusil jsem tam něco naklikat, ale nebavilo mě to. Když jsem si pak pročítal znovu blog, objevil jsem tam zajímavý odkaz na WhatPulse.

O co přesně jde ?

Jedná se program, který si nainstalujete do počítače a který vás bude informovat o tom, kolik toho napíšete za určité období.

Instalace a registrace

V downloads si stáhněte klienta WhatPulse v1.4.7 a nainstalujte, pokud chcete, použijte betu, ale lepší je stabilní verze.

Po instalaci se budete muset na stránkách zaregistrovat. Stačí nick a země, ke které se budou počítat body, dále ve vašem profilu nastavit tým, který budete podporovat, třeba si vytvořte GamePark team, pokud nechcete jít do jiného. Ale vždy se vaše práce přičte k naší malé zemičce, která je nyní na třináctém místě. Program je puštěný u hodin v tray liště, pravým tlačítkem myšky lze v settings nastavit proxy server, po jakém časovém okamžiku má odeslat statistiku atd. Dále dobrá nabídka, která mě zaujala je "Key frequencies", kde vidíte pouze vy, která tlačítka na klávesnici používáte nejčastěji, zaškrtněte si, aby si to pamatovalo a potom už jen stačí sledovat, které tlačítko trpí nejvíce.

Statistika a závěr

Program používám zatím jen šestý den. Zasílám stastistiku, aby mohli i ostatní nahlédnout a neříkat, že jen někomu něco nutím a sám to nemám. Programu se dá věřit, pokud ne, něco o tom si přečtěte, nikoho tu nebudu přemlouvat, kdo nevěří tak nevěři, asi každého zajímá jak tu každý den hrajete CoD2. Moje statistika zde :) na této stránce si vzled můžete nastavit podle sebe. Dále je na této vaší stránce i vidět statistika týmu. Přikládám pro vás i statistiku stisku kláves. Pokud chcete je pouze na vás jestli se připojíte a nebo jestli jste jen zvědaví jako já a chcete vědět co jste schopni u toho počítače udělat.

V galerii naleznete nastavení a statistiku stisku kláves :)

PZN: Jinak tohle je skutečně ten článek, který jsem chtěl psát, ty předchozí, to bylo jen z nudy a nevěděl jsem jak sepsat tento, doufám, že teď smazán nebude a všichni jsou spokojeni s obsahem.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 14.4.2006 13:25:44
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 23 069
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist