Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Invex & Digitex 2006 Babes

12.10.06, 15:29, autor: sheem4^, rubrika: Herní sekce - Novinka
Stejně jako školáci spojují červenec a srpen s dny plných pohody, spojuje většina lidí z oboru IT a počítačových her říjen s veletrhem Invex & Digitex. Každý rok se na Brněnském veletržním výstavišti sjede řada vystavovatelů a v průběhu celého týdne představuje široké veřejnosti své nabídky služeb a produktů. Co však k výstavám a prezentacím neodmyslitelně patří, jsou krásná děvčata hájící barvy vystavovatele, kterého svým vzhledem a příjemným vystupováním zastupují. Zda-li děvčata letošního Invexu & Digitexu splňují obě zmíněné vlastnosti z tohoto článku nezjistíte, ale o té první si můžete svou představu snadno udělat.


Nejpřitažlivější atrakcí pro fotografy bylo zajisté profesionální fotografické zátiší v pavilonu B. Na zhruba metr vysokém podiu jste si mohli vyfotit některou z modelek, která za pomoci moderátora stánku pózovala před zraky kolemjdoucích. Moderátor zároveň radil fotografům "amatérům", jak se dělají kvalitní snímky, vysvětloval proč a jak se při focení používá osvětlení a mnoho dalšího.Nejzajímavější a zároveň i nejoriginálnější zábavný prvek letošního veletrhu byla tzv. "čekárna". Na prvním obrázku můžete přečíst návod na použití.


Společnosti Fujifim a Fotolab si pro návštěvníky připravilo velmi přitažlivou show. Celé odpoledne jste se mohli nechat vyfotit společně s některou z dívek, které předváděli mimo názvy jmenovaných firem také v dnešní době tolik oblíbenou uměleckou techniku - bodypaintig.


Se slovy "Narozdíl od jiných stánků vám neříkáme čím máte fotit, ale staráme o to, abyste měli co fotit" vyzvýal moderátor kolemjdoucí návštěvíky veletrhu. Součástí prezentace nového desetimegapixelového fotoaparátu z produkce Samsung bylo vystoupení dvou spoře oblečených dívek a chlapce mezi nimi.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist