Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
In-Joy je nový třídenní festival zábavy na brněnském výstavišti, první ročník se koná od 22. do 24. listopadu. Festival je zaměřen na tři hlavní oblasti – hudba, hry a streetová kultura. Součástí festivalu je také koncert IN-JOY Dance & Hip Hop Stars v sobotu večer v pavilonu B. Podrobnosti najdete v článku!

IN-JOY je nový třídenní festival zábavy na brněnském výstavišti, první ročník se koná od 22. do 24. listopadu. Festival je umístěn do přední části výstaviště - haly B, C a E. Toto rozdělení kopíruje zaměření festivalu na tři hlavní oblasti - hudba, hry a streetová kultura. Součástí festivalu je také koncert IN-JOY Dance & Hip Hop Stars v sobotu večer v pavilonu B. Po dva dny probíhá In-Joy souběžně s Veletrhem středních škol.

ASUS GAME & TECHNOLOGY HALL - pavilon C

ASUS chystá super hry a nejnovější technologie do ASUS GAME & TECHNOLOGY HALL. Pofrčí to po celou dobu festivalu - od pátku do neděle.

Game

Herní pavilon, který na veletrhu IN-JOY najdete v hale ASUS, bude rozdělen na tři části. Koutek Republic of Gamers nabídne možnost zahrát si aktuální herní tituly, a zároveň omrknout nejnovější hardware. Největší část bude zabírat herní aréna s herními notebooky ASUS ROG G750 s těmi nejvýkonnějšími komponentami. Tady se odehraje finále prestižních turnajů v PC hrách. První turnaj jednotlivců s názvem ASUS RoG Tournament je určen pro profesionální hráče, kteří se utkají v populární strategii StarCraft 2 a legendární střílečce Quake Live o ceny v celkové hodnotě přes 100 tisíc korun! Aréna bude hostit také druhý turnaj, jímž bude finále speciální soutě že krajských měst CITYWARS v týmových hrách League of Legends, Call of Duty 4 a dalších s dotací přes 60 tisíc korun. V rámci akce se představí také oblíbený herní pořad RE-PLAY, kde můžete potkat známé osobnosti české herní komunity.

 

Závěrečné zápasy profesionálních turnajů si můžete vychutnat s živým komentářem a projekcí na obří plátno. V průběhu veletrhu bude na hlavním pódiu probíhat také bohatý doprovodný program pro diváky a fanoušky elektronického sportu. Soutěžit se bude v módech 1v1, 2v2, FFA ve hrách League of Legends a Quake Live. Každý den bude také možnost změřit své síly s profesionálním hráčem nebo slavnou osobností a vyhrát atraktivní cenu. Chybět nebude soutěž transparentů, závodění s Monsterem ve hře Dirt3 a obl íbený vědomostní kvíz Hardware Boss o super grafickou kartu. Uskuteční se zde také pokus o vytvoření českého rekordu v taktování procesoru za pomoci tekutého dusíku a exkluzivně zde uvidíte také nový počítač do dalšího dílu populárního pořadu Boost My PC!

 

 

Zatím víme o základních bodech programu, aktuální najdete vždy na webu IN-JOY:

Pátek

  • herní aréna - základní skupiny a začátek playoff Starcraft 2 a Quake Live
  • pódium - soutěže pro diváky, doprovodný program, projekce fragmovies apod.

Sobota

  • herní aréna - CITYWARS
  • pódium - komentované finálové zápasy ASUS RoG Tournament (Starcraft 2, Quake Live) + doprovodný program, Hardware Boss a soutěže transparentů

Neděle

  • pódium - dohrávání CITYWARS - komentované finálové zápasy a doprovodný program

Technology

Ve druhé části pavilonu bude ASUS oslovovat návštěvníky veletrhu především produktovou prezentací svého portfolia tabletů a dotykových notebooků. Jejich funkce a možnosti si budou moci zájemci vyzkoušet prostřednictvím interaktivního pexesa přímo na vystavených zařízeních, a zařadit se tím zároveň do soutěže o hodnotné ceny. ASUS láká také na tzv. Fotonauta, s jehož pomocí si lidé pořídí vlastní originální fotografii. Chvíle odpočinku nabídne rozlehlá ASUS chill-out zóna plná sedacích pytlů s možností si v klidu zasurfovat na internetu na některém z tabletů. Kromě zmíněných aktivit bude probíhat také několik menších soutěží, ve kterých budou moci návštěvníci vyhrát různé produkty značky ASUS a další drobnosti.

 

MUSIC & TALENT HALL - pavilon B

Hala pojede od pátku do neděle, v pátek budou hrát DJ's, v sobotu proběhne hlavní talentová soutěž, do které se přihlašují kapely a interpreti. Večer zde proběhne koncert Dary a Rytmuse IN-JOY Dance & Hip Hop Stars. V neděli plánujeme větší množství krátkých vystoupení amatérských kapel. Hlavním cílem je vytvořit prostředí, v němž můžete v pohodě poslouchat a prožívat hudbu. Vytvoříme proto chill-out zóny, kde se můžete poflakovat, popíjet, oddávat se hudbě, pohodě a relaxaci, a pokud si budete chtít zařádit s DJ's nebo kapelami, prostoru bude taky dost.

STREET CITY - pavilon E

Pavilon bude rozdělen na 8 hlavních zón: Graffiti zone, Street art, Street dance factory, Streetball, Meatfly skate park, Street music zone, Footbag / jojo / freestyle, Isoline floorball.

 

V těchto zónách se bude prezentovat 100 - 200 streetových umělců a sportovců. V programu budou exhibice, workshopy a battly, každá zóna bude mít jednou denně svůj „top program", například exhibici špičkového sportovce nebo workshop se špičkovým umělcem. Tyto top části programu budou uspořádány tak, aby neprobíhaly současně, tj. návštěvník bude mít možnost během dne postupně absolvovat všechny špičkové programy, které mu ve Street City nabídneme. Produkci v tomto pavilonu dokreslí kvalitní rap švédskoamerického tria TRI FORCE.

 

Co například uvidíte? Svařování sochy z kovového šrotu, nejlepší české skatery a break dance tanečníky, graffiti umělce, tattoo umělce, komiksové výtvarníky, street art na autě a další tvůrce, performery, vychytané kousky a triky. Od této haly očekávejte úžasnou atmosféru podobnou zákoutím v New Yorku, kde se streetová kultura rodila. Tento dojem podpoří i přirozené dispozice přízemí haly E.

Koncert IN-JOY Dance & Hip Hop Stars - pavilon B, sobota večer

Ve 20 hodin vypukne v pavilonu B velká taneční párty, na které vystoupí nejlepší čeští a slovenští Hip hop & Dance umělci v čele s Darou a Rytmusem. Podařilo se nám vytvořit unikátní skladbu programu, která minimálně v Brně ještě nebyla. Koncert také vyvrcholením talentové soutěže, zahraje si na něm i vítěz In-Joy Talent contest.

 

Co na to říkáte? Dost dobrý, no ne? :) Přijďte se podívat, nebudete litovat! Kompletní program najdete zde.

Další články z této sekce...

ANKETA

Pojedete se na IN-JOY podívat?

Ano
Ne

Celkem: 256 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist