Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Hack na GP a antihack v klientovi

09.04.07, 02:16, autor: McB_Gigadisk, vyšlo v blogu: McB_Gigadisk
Pro hráče, kteří tuto strategii hrají hezký postřeh ze hry :D Dávejte si pozor na starší verzi GP klienta při hraní, není tam anticheat, ostatní uživatelé vidí vaší IP při hostování hry.

Teď jsem si pustil GP klienta jako vždy a jaké překvapení, GP klient pro tuto hru už nejede na 1.0.0.13 jako vždy, ale vratil se zpět na 1.0.0.8 bez antihacku a opět vidí ostatní uživatelé IP adresu hosta. Takže opět se tu rozšiřuje hack jako před novým GP klientem. Proč se vracet k horší verzi, když lepší měla schovanou IP uživatele, přidání přátel do seznamu a seřazování her ? Je to strategický účel použít tuto verzi k tomu vašemu premium klientovi ?

Porovnejme si to:

gamepark.cz

gamepark.cz

GamePark.cz klient verze 1.0.0.8 1,46 MB

Klient potřebný pro spouštění her na GamePark.cz

gampark.eu

gamepark.eu

GamePark.eu client version 1.0.0.13 1,80 MB

You must have the Gamepark Client installed to play at the Gamepark.eu

Dávejte si ostatní prosím pozor jestli hrajete Rating hry, radši si přehrajte záznamy a pokud máte vážné pochybnosti, ihned je hlaste adminovi, já sám jsem měl dost problémů a z 250-ti her jich je 25 hacknutých, ale po komunikaci s Platonem (hlavním adminem) to ani nemá cenu, protože bootovaní uživatelů ve hře nikoho nezajímá. Prý máme hrát oficiální mapy GP, ale ptám se, kdo by to hrál, když udělají zásah do mapy a není jistota, že ten skript a mapa dál bude fungovat dobře. Byl bych velice rád, kdyby se opět pouštěla nová verze GP klienta, který byl pro AoE určený.

Mějte se fajn, Gigadisk, bez tak mi to zase smázne nějakej admin a napíše mi mail, že to není ničí zájem a že s tím nic neudělají, k čemu pak ten blog je ? Když ani ostatní se o ničem nedozví :-P

Odpovedi na dotazy:

Ano, když se naloguji na gamepark.cz tak se pustí starý klient bez ochran a anticheatu. Bohužel, když se připojím na gamepark.eu tak tam mám nového klienta s antihackem, schovanou IP hosta a seznam přátel, který je zatraceně dobrý a srovnání her, podle statusu., proto vidím hned kde se dá hrát další hrát. Takže teď je to tak, že cizinci hrající AoE mají lepšího klienta, ale zase my češi teď lehce můžeme hackovat a vidíme jejich IP, díky kterým se nabouráme do hry, bez spušťění hry přes klienta. Budu se nadále logovat přes gamepark.eu, abych využil novějšího klienta :)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 14.4.2006 13:25:44
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 23 138
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist