Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

WRC - FIA World Rally Championship

Po pětileté přestávce se vrací oficiální hra šampionátu WRC, a to v exkluzivním balení obsahujícím všechna oficiální auta, řidiče i spolujezdce z aktuální sezony WRC i pohárů PWRC, SWRC a JWRC.Sváteční řidiči, příznivci motorsportu i fanoušci WRC se mohou těšit na unikátní hru s realistickým a přístupným jízdním modelem. Hra obsahuje 78 různých etap a více než 550 km cest nejrůznějších typů ze 13 zemí, které hostí podniky šampionátu WRC. Vůbec poprvé se vám navíc nabízí nový kariérní režim.
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
WRC: FIA World Rally Championship

Dlouhou dobu nevyšla žádné pořádná rallye hra. Až nyní - a rovnou s oficiální licencí WRC šampionátu s veškerými týmy, jezdci i tratěmi. Teď jen zjistit, jak se vlastně celá hra povedla. Zda má realistický jízdní model a zajímavou kariéru. Na to už odpoví text recenze.

Autor článku beermonster | 21.10.2010  Komentáře 99

FIA World Rally Championship

Doba, kdy vycházelo několik rallye her ročně, už je dávno pryč. Dnes je problém nějaké to virtuální rallye vůbec sehnat. Tristní situaci by měl změnit chystaný titul od zkušeného studia Milestone. Hra je vybavena veškerými potřebnými licencemi a nabídne velmi autentické závodění.

Autor článku beermonster | 9.7.2010  Komentáře 78

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist