Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

World of Warplanes

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
World of Warplanes

Po tancích přichází známá běloruská herní společnost s dalším typem techniky, který si můžete osedlat - letadly. Spousta možností, letadel, doplňků, map a hlavně bojů se vás bude snažit dostat ve zdarma dostupné hře. Bude ale starý a osvědčený koncept fungovat také ve vzduchu? Více v dnešní, shodou okolností sváteční, recenzi.

Autor článku Malinka | 24.12.2013  Komentáře 27

World of Warplanes - dojmy z bety + ROZDÁVÁNÍ KLÍČŮ

Wargaming.net připravuje, po fenomenálním a přetrvávajícím úspěchu tanků, své další tažení na poli leteckých soubojů. Hra je prozatím dostupná pouze jako betaverze, ale díky přístupu do ní jsme si mohli vyzkoušet, jaké budou hlavní možnosti a ty se vám pokusíme představit v krátkém shrnutí.

Autor článku Malinka | 13.5.2013  Komentáře 23

World of Warplanes

Po fenomenálním úspěchu World of Tanks, které jsou neustále masivně hrané, vytváří Wargaming další titul s náběhem na velký úspěch. Tentokráte se bude jednat o letadla různých světových výrobců a období. My jsme si mohli vyzkoušet hru přímo na GamesComu v Kolíně nad Rýnem a také v rámci uzavřené betaverze a naše dojmy se pokusíme shrnout.

Autor článku Wreis | 2.10.2012  Komentáře 25

Wargaming dnes ukázal nové screenshoty z chystané letecké akce World of WarPlanes. Konkrétně se jedná o  screeny "carrier-based aircrafts", neboli letadel startující z letadlových lodí. Jde tedy o letadla které mají ...

Autor článku Smoof | 23.6.2012  Komentáře 3

Alfatest World of WarPlanes je plně v proudu a tak se Wargaming rozhodli vydat několik nových screenshotů. Jak je z nich patrno, hra je po grafické stránce opravdu propracovaná.  Navíc, dle informací z testu víme, že většina zásahu ...

Autor článku Smoof | 10.5.2012  Komentáře 21

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist