Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

World of Tanks

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
World of Tanks: Xbox 360 Edition

Více jak šedesát milionů hráčů nám od vydání World of Tanks dokázalo, že souboje virtuálních tanků patří v rámci žánru free to play MMO k tomu nejzábavnějšímu, co je k mání. Bylo tak jenom otázkou času, než se autoři, studio Wargaming, rozhodnou pro expanzi na další platformu, kterou se stal Xbox 360. Více v našem preview.

Autor článku recenzent | 7.12.2013  Komentáře 10

Velice oblíbená free to play hra World of Tanks prošla před pár dny aktualizací 8.6, která zásadně mění doposud navyklé dění ve hře. Přibližme si tedy ty největší změny, jimiž hra prošla.     Už ...

Autor článku Wreis | 2.7.2013  Komentáře 3

World of Tanks - dvouleté výročí

Geniálně jednoduchá a přitom propracovaná tanková hra World of Tanks slaví své druhé výročí a vede se ji stále lépe, což umožňuje autorům hru stále rozvíjet a přidávat spoustu nového materiálu, rozvíjet ten stávající a celkově ladit již tak povedenou hru. V našem článku se vám pokusíme shrnout, co se vlastně objevilo.

Autor článku Wreis | 27.4.2013  Komentáře 15

World of Tanks po 8.0 a 8.1 aktualizacích

Už jste zkoušeli World of Tanks po nedávných aktualizacích? Ne? Tak to je chyba! Pojďte se podívat, co vše je nového. Dopředu prozradíme, že to stojí za to!

Autor článku Wreis | 28.11.2012  Komentáře 38

Nedávno byla vyhlášena populární soutěž o nejlepší hry roku 2012 - Golden Joystick Award. Nejsledovanější však letos byla pravděpodobně sekce F2P MMO her, kdy společnost WarGaming slíbila hráčům velké odměny v ...

Autor článku Smoof | 2.11.2012  Komentáře 5

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist