Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

White Knight Chronicles

White Knight Chronicles Online nejsou jen tak nějakým MMORPG. Vlastně by mohl být docela problém řadit hru právě do této škatulky. Jedná se totiž o velmi zvláštní mix, jenž je dán skutečností, že hra byla primárně určena pro japonský trh, kde se také už před rokem objevila. Japonci – jak známo – holdují takzvaným JRPG, tedy jakémusi subžánru japonských RPG, jenž má svá specifika. Z nich si White Knight Chronicles leccos bere. Především pak to, že je možné ho hrát zcela jako singleplayerový zážitek. Nečeke
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
White Knight Chronicles

Nadějné konzolové RPG s výraznými online prvky přichází i na evropský trh. My jsme se tomuto fantasy světu podívali pořádně na zoubek, a tak vám v dnešní recenzi můžeme prozradit, jestli se povedlo, nebo jde o naprostý propadák. Každopádně ambice měli tvůrci vysoké a nebáli se přijít i s mnoha originálními a rádoby inovativními prvky. Ale více prozradíme skutečně až v samotné recenzi.

Autor článku xjohn | 6.3.2010  Komentáře 39

White Knight Chronicles

Na Playstation 3 zatím moc onlinovek nevzniklo. A už vůbec ne těch opravdu kvalitních. Tento titul by to mohl změnit, přestože stejnou měrou jako na onlinovou část se soustředí na příběhový singleplayer. Jedná se tak vlastně o dvě hry v jedné, což se vidí opravdu zřídkakdy. Více vám prozradíme v tomto preview.

Autor článku beermonster | 9.2.2010  Komentáře 32

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist