Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Vanguard - Saga of Heroes

Jedna z hodně očekávaných online her podporovaná Microsoftem a tvořená tvůrci Everquestu. Vanguard nám představí rozlehlý svět plný krásných míst vhodných pro obchod, trénink, plnění úkolů nebo cestování karavanami. Celý svět se bude rozkládat na ploše dvou rozlehlých kontinentů, jejichž styl se inspiruje hlavně Arabskou, Perskou, Egyptskou, Evropskou a několika dalšími kulturami a které obývá devatenáct fantasy ras od trpaslíků až po barbary. Devatenáct ras je slušný počet, ale kombinace se ještě rozmnoží po vynásobením patnácti možnými povoláními jako jsou například paladin, ranger, kouzelník nebo bard. Vanguard bude přímo podporovat co největší kooperaci mezi hráči a velkým partám dodá bonusy v podobě kooperačních útoků, kdy se spojí celá parta v jedno veliké kombo za pomoci využití okolního prostředí a hodně silných finálních útoků. Ale mmorpg hry nejsou jen o bojích a tak bude možno provádět klasické činnosti jako je kovářství, alchymie nebo stavba lodí a dokonce si budete moci postavit svůj vlastní domov. Mimo lodního cestování bude jednou z možností také cestovat s karavanami nebo na konících a možná že si také zalétáme. O grafickou stránku hry se postará Unreal Engine a tak nebude ve hře existovat žádné omezení. Budete moci plavat do nejhlubších mořských jeskyní a naopak cestovat na nejvyšší hory herního světa a například zajistit své herní postavě ten nejkrásnější zážitek při západu herního slunce, který se bude opakovat v 72 minutových „dnech“. Velkou zábavu také slibuje možnost naprosto si personalizovat svou postavu stylem ala Sims2, kdy si budete moci nastavit veškeré parametry, takže žádné přednastavené obličeje.
Výrobce:Sigil Games Online
Vydavatel:Sony Online Entertainment
Žánr:Masivní multiplayer, MMORPG
Oficiální stránky:www.vanguardsoh.com/
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

Společnost Sony Online Entertainment dnes předčasně a neoficiálně spustila F2P (zdarma hraní) model jejich kdysi populární MMORPG Vanguard: Saga of Heroes.  Bohužel hra nenabízí zrovna přívětivý systém F2P, velkým omezením ...

Autor článku Smoof | 9.8.2012  Komentáře 4

Autor článku beermonster | 16.5.2007  Komentáře 1

Vanguard: Saga of Heroes - mega recenze

Vanguard: Saga of Heroes, nová MMORPG, kterou lze označit jako první vlaštovku nové generace. Synonymem pro Vanguard by mohlo být slovo rozsáhlost a komplexnost, je to hra, kde vše záleží jen na vás. Prorazí v herním světě?

Autor článku Rodier | 22.3.2007  Komentáře 87

Autor článku Rodier | 19.2.2007  Komentáře 11

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist