Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

The Saboteur

Otevřený herní svět z doby nacistické okupace Paříže a systém přepínání mezi černobílým a plně barevným vyvedením hry jsou dva charakteristické znaky Saboteura od Pandemic. Inspirací pro hl. hrdinu Seana Devlina byl původem automechanik a později závodník William Grover-Williams, který se v době války přidal k odboji a pracoval v Paříži jako britský tajný agent; narozdíl od Seana, kterému bude záležet jen na osobní pomstě. Nelze si představit pařížský den bez kaváren a panerií, s jejichž modelováním si au
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
The Saboteur

Poslední titul známého studia Pandemic před jeho uzavřením se překvapivě vydařil. Jedná se o velmi dobře namixovanou kombinaci GTA, Mafie a Assasins Creed, navíc opepřenou bytelným příběhem a z jedinečné okupační stylistiky vyplývající atmosférou. Tato hra by neměla ujít vašim zrakům.

Autor článku beermonster | 10.12.2009  Komentáře 162

The Saboteur

Tohle není tradiční akce z druhé světové války. Naopak, tento konflikt bere se značnou mírou inovace. To znamená, že se dočkáme velice atmosférického prostředí okupované Paříže, ve které se budeme moct pohybovat do značné míry svobodně. Čtěte podrobnosti uvnitř článku.

Autor článku beermonster | 5.5.2009  Komentáře 114

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist