Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

The Last of Us

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
The Last of Us: Left Behind

Z rozšíření úspěšného kousku The Last of Us se všichni hráči jednoznačně těšili nejvíce na to, ve kterém se tvůrci rozhodli prohloubit příběh hry a poodhalit nám trochu více z minulosti Ellie. Právě toto DLC bylo nyní vydáno pod názvem TLoU: Left Behind, takže se s námi v dnešní recenzi můžete konečně podívat na to, zda se jeho pořízení vyplatí.

Autor článku kralik2012 | 19.2.2014

The Last of Us

Tvůrci oblíbené série Uncharted se rozhodli po jejím ukončení pustit do prací na nové značce, jíž se stala postpandemická survival akce The Last of Us. Na základě zkušeností se studiem Naughty Dog bychom byli ještě před oznámením schopni říct, že nepůjde o nic přehlédnutelného. Skrývá však titul dostatek působivosti na to, aby dokázal upoutat skutečně každého?

Autor článku kralik2012 | 10.6.2013  Komentáře 12

The Last of Us

Nejnovější titul od studia Naughty Dog míří na trh již příští měsíc, tudíž jsme se rozhodli mu ještě naposledy podívat pod sukni a zjistit, jaké další novinky nám tvůrci od posledního preview odhalili. A věřte, že jich bylo skutečně hodně. Více se dozvíte v samotném článku.

Autor článku kralik2012 | 9.5.2013  Komentáře 6

Titul The Last of Us bude nabízen v hned několika různých sběratelských edicí, z nichž se dvě dostanou dokonce i do Česka. Konkrétně jde o edice určené pro každého ze dvou hlavních hrdinů titulu Joela a Ellie. Bonusy v nich se odvíjejí ...

Autor článku kralik2012 | 1.5.2013

Pokud nás v tomto roce něco skutečně zajímá, pak je to červnové vydání akce The Last of Us, které se v uplynulém roce podařilo získat pozornost většiny herního průmyslu jen díky neskutečné atmosféře a ...

Autor článku kralik2012 | 1.4.2013

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist