Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

The Elder Scrolls Online

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
The Elder Scrolls Online

Fanoušci série The Elder Scrolls si museli počkat dvacet let, než mohli do jejího úžasného světa poprvé nahlédnout online spolu s nedávno vydaným MMORPG The Elder Scrolls Online. Vyplatilo se však toto čekání, nebo by vás novinka neměla nijak zvlášť vzrušovat a můžete bez výčitků pokračovat v hraní Skyrimu?

Autor článku kralik2012 | 16.4.2014  Komentáře 4

  Také netrpělivě očekáváte The Elder Scrolls Online a těšíte se na prozkoumávání Tamrielu spolu s kamarády? Díky společnosti Cenega, která hru v ČR vydá již 4. dubna, pro Vás máme možnost ...

Autor článku GamePark | 12.3.2014  Komentáře 19

The Elder Scrolls Online

Představujeme exkluzivní a jedinečné první dojmy z mimořádně očekávaného MMORPG! Jediný klik vás nyní dělí od všech žhavých informací přímo ze hry. Zapomeňte na všechny trailery, obrázky a další lákadla. Tady je holá skutečnost o The Elder Scrolls Online!

Autor článku .Steve. | 13.2.2014  Komentáře 26

The Elder Scrolls: Online

Vydání The Elder Scrolls: Online je prozatím ohlášeno na poslední, tedy čtvrtý kvartál roku 2013. Což znamená, že by se na našich monitorech mohlo objevit na přelomu podzimu a zimy. Aktuálně je hra ve fázi beta (do které se můžete také přihlásit), a tak je čas opět nahlédnout, co pro nás vývojáři z ZeniMax online studios připravili.

Autor článku khanoxer | 11.5.2013  Komentáře 16

The Elder Scrolls Online patří k nejvyhlíženějším MMORPG tohoto roku především proto, že pochází z té série, ze které pochází. Ať už to byl Morrowind, Oblivion nebo Skyrim, každý si s ní zažil své ...

Autor článku kralik2012 | 22.1.2013  Komentáře 2

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist