Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

SBK X: Superbike World Championship

SBK X je technologicky nejpokročilejší motocyklistickou závodní hrou. Vzhledem k oficiální licenci světového šampionátu superbiků a úzkému vztahu mezi vývojáři z Milestone a jednotlivými týmy usilujícími o tento titul je SBK X unikátním zážitkem pro hráče, fanoušky i samotné motorkáře. Edice X vylepšuje vše, čím se tato série v minulosti pyšnila, a přidává toho ještě mnohem víc: větším realismem počínaje, přes přesnější řízení a věrnější fyziku, až po rozsáhlý režim kariéry a vylepšení v arkádovém módu. V
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
SBK X: Superbike World Championship

Motocyklových závodů mnoho nevychází, navíc poslední díl MotoGP se zrovna nepovedl. Naštěstí tu je zavedená série SBK, která v jubilejním ročníku přináší vítané novinky a stává se nejlepší volbou pro ty, kdo si chtějí zazávodit na motorkách, a to jak arkádově, tak realisticky.

Autor článku beermonster | 31.5.2010  Komentáře 54

SBK X: Superbike World Championship

Už předchozí ročníky této hry dokládaly, že se tu rodí opravdu zajímavá závodní série s motorkami. Nový díl by potom zrod úspěšné série měl završit. Přinese nový engine, plnohodnotnou kariéru i prostý arkádový mód, ve kterém se každý bude moci dosyta vyblbnout.

Autor článku beermonster | 25.2.2010  Komentáře 61

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist