Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Medal of Honor

S dějem, zasazeným do nehostinného a brutálního prostředí, chce Medal of Honor odhalit poslání elitního amerického vojáka, v americké armádě označovaného jako Trier 1 Operator. Jde o naprostou elitu US Army, která pod přímým velením National Command Authority vykonává strategické úkoly nejvyšší priority. Na pozadí současných vojenských operací hra detailně ukáže jeho vůli, způsob přemýšlení a nekompromisní profesionalitu. Tato poměrně neznámá entita, která funguje pouze pod přímým velením NCA (National Command Authority), je tvořena pečlivě vybranou skupinou vojáků a povolávána do operací nejvyšší důležitosti, ve kterých neúspěch jednoduše nepřipadá v úvahu. Uniformu ozbrojených sil USA obléká přes 2 miliony vojáků, námořníků a letců. Z nich spadá přibližně 50 tisíc pod velení speciálních (nekonvenčních) jednotek. Členové tzv. Tier 1 jsou však postaveni ještě výše a nezávisleji než špičky speciálních sil. Jejich přesný počet je předmětem tajemství, avšak nepřesahuje několik stovek. Jsou živoucími chirurgickými nástroji současného válečnictví, skutečnými velmistry aplikace násilných prostředků. Právě touto vojenskou superelitou je nový Medal Of Honor inspirován. Hráč se ujme role těchto válečníků v boji proti nepříteli na nejnáročnějších a nejnebezpečnějších bojištích dnešního Afghánistánu.
Žánr:Akční, First person
Oficiální stránky:www.medalofhonor.com/
Multiplayer:ano
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
Medal of Honor Warfighter

Série Medal of Honor byla po letech konečně vzkříšena a my zde máme její letošní pokračování. Dokáže jít vlastní cestou a nabídnout zcela nové herní zážitky nebo se jen drží ve stínu svaté dvojice "Call of Duty a Battlefield 3? Rozuzlení se dozvíte v dnešní recenzi.

Autor článku Ammoni@c | 8.11.2012  Komentáře 38

Electronic Arts měli setkání se svými investory, během něhož se samozřejmě museli pochlubit svými největšími výsledky. Dosažená čísla jsou opravdu pozitivní, a to jak co se týká nové reinkarnace Medal of Honor, ...

Autor článku Corneliuss | 3.11.2010  Komentáře 12

Medal of Honor - SP recenze

Válka v Afghánistánu trvá již devět let. Bylo v ní zabito více jak 6100 vojáků koalice (z toho dva Češi), na straně Tálibánu (a dalších přidružených bojujících skupin) činí počet zabitých nebo zraněných více než třicet tisíc. Zakomponovali vývojáři z Danger Close do restartu série Medal of Honor i tohle?

Autor článku FireTight | 21.10.2010  Komentáře 25

Aktuální Medal of Honor (naše recenze singleplayeru) se prodává moc hezky. Vydavatel Electronic Arts prozradil, že za prvních pět dnů na pultech obchodů si našlo svého majitele 1,5 milionů kopií. V rámci oslav tohoto úspěchu ...

Autor článku xjohn | 20.10.2010  Komentáře 7

Medal of Honor - recenze singleplayeru

Ve své době byla značka Medal of Honor hodně ceněná, pak přišly určité razantní změny, které nakonec celou sérii nadobro potopily. Electronic Arts se rozhodlo přinést opět tuhle sérii na výsluní a náležitě marketingově propagovaný Medal of Honor konečně spatřil světlo světa. V dnešní recenzi si povíme o singleplayerové kampani pro jednoho hráče, kterou má na svědomí studio Danger Close. Povedlo se jim pokořit loňské Modern Warfare 2 a má se zároveň Black Ops čeho bát?

Autor článku xjohn | 19.10.2010  Komentáře 168

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist