Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
GTA V (PS4 a Xbox One verze)

Minulý rok jsme vám přinesli recenzi na GTA V, které vyšlo na staré konzole Xbox 360 a PlayStation 3. A právě na začátku listopadu tohoto roku vyšel remake pro konzole současné generace (Xbox One a PS 4), který obsahuje dostatek nového obsahu na to, aby jsme vám přinesli srovnávací recenzi s původní verzí. Pusťte se tedy do čtení.

Autor článku Duallhead | 1.12.2014  Komentáře 5

GTA Online

Dnes vám po pěti týdenním, takřka nepřetržitém hraní přinášíme recenzi na GTA Online - online částí veleúspěšné hry GTA V, které je poprávu oslavováno jako nejlepší hra této generace konzolí. Po několika denních porodních bolestech se dá GTA Online plně hrát a proto se pohodlně usaďte a pusťte se do čtení této recenze.

Autor článku Duallhead | 10.11.2013  Komentáře 22

Grand Theft Auto V

Dlouhé měsíce čekání se konečně vyplatily, když Rockstar v polovině září vydal nejnovější pokračování série GTA. Od posledního dílu se toho hodně změnilo, ačkoli by se za nejzajímavější novinku dalo považovat bez diskuze to, že máme k dispozici hned tři naprosto odlišné hrdiny. Jak si s touto funkcí i ostatními aspekty hry tvůrci poradili? Na tuto otázku si odpovíme v dnešní recenzi.

Autor článku kralik2012 | 21.9.2013  Komentáře 23

Grand Theft Auto V

Legendární série Grand Theft Auto má za sebou více než šestici menších či větších pokračování, na něž na podzim tohoto roku naváže GTA V. Už jsme se na něj sice v jednom preview podívali, nicméně novinek se od té doby na veřejnost dostalo tolik, že by byla chyba, kdybychom si je neshrnuli do dalšího článku. A právě proto je tu dnešní preview na tento zřejmě nejočekávanější titul letoška.

Autor článku kralik2012 | 25.5.2013  Komentáře 24

Grand Theft Auto V patří jednoznačně k nejočekávanějším hrám roku 2013 už od svého oznámení na podzim uplynulého roku. Tři naprosto odlišní hrdinové, obrovská herní plocha a miliony možností ze hry ...

Autor článku kralik2012 | 31.1.2013  Komentáře 3

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist