Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Ghost Recon: Future Soldier

Příběh Ghost Recon: Future Soldier Vás zavede 15 let do budoucnosti, kde Rusko prožívá státní převrat a Skandinávie bojuje o ropu a tým Ghost je pod Vaším velením, chopíte se zde vojáka s přezdívkou Kozak a k dispozici dostanete schopné lidi. Ghost Recon: Future Soldier je novou formou války. Bojiště je ovládáno technologií zítřka a ten kdo ji ovládá, ovládá svět! Přidejte se k nejlepší vojenské skupině zítřka a ukažte svou sílu jako velitele, taktika. Ukažte, že VY přežijete!!
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

Ubisoft dnes odhalili nové DLC pro jejich populární hru Ghost Recon: Future Soldier. DLC se jmenuje Khyber Striker, bude stát 800 MS bodů nebo $13 a vyjde 10. října.   DLC bude obsahovat tři nové MP mapy, nový herní režim zvaný "Takeover" ...

Autor článku Gannon | 2.10.2012

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

Herní série Ghost Recon je známá svým kvalitním zpracováním moderních konfliktů, využíváním nejmodernější techniky a nejinak tomu bude i u nejnovějšího dílu Future Soldier. Elitní tým vojenských specialistů znovu bojuje za záchranu civilizovaného světa a my se podíváme, jak mu to půjde.

Autor článku Malinka | 17.7.2012  Komentáře 28

Soutěž s Ghost Recon Future Soldier - výsledky

Termín vydání PC verze akční hry Ghost Recon Future Soldier se nezadržitelně blíží a tak jsme si ve spolupráci s českým herním distributorem Playman připravili soutěž o tři kopie speciální edice hry i s malým bonusem. Zkuste tedy svoje štěstí a odpovězte na pár jednoduchých otázek!

Autor článku Malinka | 21.6.2012  Komentáře 17

Ghost Recon Future Soldier

Chystá se na nás další vojenská střílečka, tentokrát z blízké budoucnosti. My jsme si vyzkoušeli betaverzi multiplayeru a povíme vám, co všechno se nám na něm líbilo nebo naopak nelíbilo. Ne všechny funkce jsou totiž to pravé ořechové, i když jako celek... ale to už si přečtete v dnešních dojmech z hraní.

Autor článku Ammoni@c | 14.5.2012  Komentáře 14

Ubisoft zpožďuje a neustále odkládá chystanou střílečku Ghost Recon: Future Soldier. Nyní však svítá na lepší časy. Finální a platné datum vydání stanoveno na 25. května v Evropě (konzole) a 15. ...

Autor článku Gannon | 26.4.2012  Komentáře 4

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist