Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Final Fantasy XIII

Objednejte hru včas a získáte k ní exkluzivní dárek. Minci s motivem hry. Má průměr 48 mm a je vyrobena z cínu, pokovaného stříbrem. Fotky dárku najdte zde. Platí jen do vydání hry či rozebrání zásob.

FFXIII se bude odehrávat v nejvzdálenějším období z celé série. Hra se točí okolo hlavní hrdinky Lightning, jakožto členky I´Cie, jenž mají schopnosti k vyvolání monster, která jim slouží. Vše za cenu jejich vlastní životn
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
Final Fantasy XIII

Jedna ze světové nejúspěšnějších herních sérií, japonská Final Fantasy, se konečně dočkala dlouho vyvíjeného třináctého dílu, který sliboval další evoluci a především nový, propracovaný příběh. Dočkáme se něčeho nového, nebo se bude jednat "jen" o klasický další díl série? Více v naší recenzi Xboxové verze.

Autor článku Malinka | 6.4.2010  Komentáře 68

V poslední době se střídavě dozvídáme nové informace a nabízíme další média hned ze dvou pokračování Final Fantasy. Tak si v tom raději udělejme jasno. V této novince jde o třinácté ...

Autor článku Corneliuss | 26.12.2009  Komentáře 5

Final Fantasy XIII

Herní produkce si je stále podobnější a hráči si na to často stěžují. S Final Fantasy XIII však dostanou něco zcela svěžího - japonské RPG s opulentním vizuálním stylem a příběhem, který z vás přes svou netradičnost a obskurnost vykřeše nějakou tu slzu či projev jiné emoce.

Autor článku beermonster | 26.11.2009  Komentáře 132

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist