Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Diablo 3

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla. Mezi novými lokacemi také stará známá místa včetně vesnice Tristramu. Možnost vybrat si mezi mužskou a ženskou verzí postav, rozdíl však bude čistě vizuální. Barbar nikoliv novou postavou se stejnými schopnostmi, nýbrž o dvacet let zestárlým hrdinou z dvojky, což poznáte podle únavy i mnoha šrámů na těle. Nový systém questů, přizpůsobený pro třídu hráčovy postavy. Skilly přístupné přímo z hlavního hotbaru s možností jejich rychlého výběru skrz kolečka na myši. Včetně nové metody uzdravování, kdy přes daný předmět bude stačit přejít (tzn. nebudete jej muset sebrat a teprve potom vypít jako lahvičky). Z nových nepřátel např. Berserker s obrovskou palicí, která bude moci uvíznout v zemi, než se válečníkovi podaří ji vyprostit. Se snadnějším vyměňováním předmětů a brnění/zbraní mezi postavami v partě. Pro každého hráče v partě ze zabitého nepřítele jiné předměty, tzn. nebudou již vypadávat na zem, kde mezi sebou hráči soutěžili o to, kdo je rychleji sebere.
Žánr:RPG, 2D
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
Diablo III: Reaper of Souls

Po dvou letech se skvělé Diablo III dočkalo dodatku, který přidává očekávaný pátý akt, jednu novou postavu a spoustu dalšího nového obsahu. Současně je provázen novým obřím patchem o kterém se také zmíníme. Zda nás datadisk nadchnul nebo ne se dozvíte v dnešní recenzi!

Autor článku Malinka | 14.4.2014  Komentáře 5

Diablo III: Reaper of Souls

Už jste viděli trailer nového datadisku Reaper of Souls? Pokud vás zaujal stejně jako nás, jistě se budete chtít o tomto blížícím se rozšíření Diabla III dozvědět něco více. Vidina přicházejícího neporazitelného anděla smrti přeci nevypadá zase tak špatně!

Autor článku .Steve. | 27.11.2013  Komentáře 6

Diablo III

Blizzard potřeboval necelý rok a půl k tomu, aby Diablo III přenesl z osobních počítačů na konzole PlayStation 3, Xbox 360 a později i na PlayStation 4. Nejde však o studio, které by bylo na portování titulů příliš zvyklé. Povedlo se mu tedy konzolím vše perfektně přizpůsobit a hraje se na nich tento kus stejně dobře jako na PC? Právě na tuto otázku si odpovíme v dnešní recenzi.

Autor článku kralik2012 | 16.9.2013  Komentáře 4

Diablo 3 - 9 měsíců po vydání

Quo vadis, Diablo 3? I devět měsíců po vydání Blizzard obohacuje své pekelné dítko o nový obsah. Před několika dny vyšel výživný patch 1.07, přinášející řadu změn a vychytávek. Co myslíte, vyrostla z ošklivého káčátka krásná labuť, nebo je stále co zlepšovat? Odpověď prozradíme v dnešním článku.

Autor článku Lakrumáček | 18.2.2013  Komentáře 29

Společnost Blizzard dnes odhalila kompletní seznam změn v ohromném updatu 1.0.5, jenž se brzy objeví na herních serverech. Zatím si změny lze vyzkoušet na testovacím serveru.   Největší změnou je Monster Power System, jenž vám ...

Autor článku sheem4^ | 2.10.2012  Komentáře 2

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist