Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Dante's Inferno

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

EA společně se studiem Visceral vypustili do světa nové screenshoty z Dantes Inferno. Ty pocházejí z chystaného stažitelného balíčku s názvem Dark Forest. Ten má být dostupný už během příštího týdne ...

Autor článku Corneliuss | 4.3.2010

Dante's Inferno

Na majitele přenosných playstation portable se valí opravdová pařba. Klenot na který již mnoho hráčů čeká se již rychle blíží. Jak to se hrou bude a o čem vlastně je se dozvíte v této recenzi.

Autor článku Gandalf. | 19.2.2010  Komentáře 1

Dante's Inferno

Křižácký válečník Dante se vydává do horoucích pekel, aby odtamtud přivedl svou milovanou, která byla neprávem stažena do těchto nelítostných končin. A protože se Dante s nikým nepárá, je peklo v pohotovosti! Dokážete dojít až do konce?

Autor článku Malinka | 11.2.2010  Komentáře 60

Electronic Arts se rozhodli zkusit zajímavý přístup co se týká marketingu Dante's Inferno. Nyní totiž v tiskové zprávě oznámili, že si zaplatili reklamu na tuhle hru během největší zápasu v americkém ...

Autor článku Cheech_Chong | 2.2.2010  Komentáře 11

Dante's Inferno

Vydejte se s námi na procházku Peklem. V dnešních prvních dojmech vám představíme úvodní část této očekávané hry ještě před tím, než dorazí finální recenze. Jaké zajímavé featurky sem tvůrci zakomponovali, jak na nás působí souboje a čím dokázala hra mile překvapit? Na to všechno odpoví dnešní článek.

Autor článku Cheech_Chong | 24.1.2010  Komentáře 47

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist